Joo Sang Wook a Lee Min Jung idú na zimné rande vo filme „Fates and Furies“

 Joo Sang Wook a Lee Min Jung idú na zimné rande vo filme „Fates and Furies“

SBS' Osudy a zúrivosti ” zverejnil zábery z Joo Sang Wook a Lee Min Young !

„Fates and Furies“ je o štyroch mužoch a ženách – Goo Hae Ra (hrá ho Lee Min Jung), Tae In Joon (hrá ho Joo Sang Wook), Cha Soo Hyun (hrá ho Takže Yi Hyun ) a Jin Tae Oh (hrá Lee Ki Woo ) – ktorí sú obklopení sprisahaním, utajovaním, chamtivosťou, žiadostivosťou a pomstou, keď sa do seba zapletú.

Na jednej z fotografií sú Joo Sang Wook a Lee Min Jung na prechádzke pri kamennom múre v prázdnom parku pokrytom snehom. Lee Min Jung má oblečený svetlohnedý kabát, svetlosivý tlmič, tmavomodré džínsy a biele čižmy, zatiaľ čo Joo Sang Wook má neformálny a štýlový vzhľad v tmavosivom kockovanom kabáte a čiernom tlmiči. Napriek zimným outfitom vyzerá Lee Min Jung chladne s rukami zastrčenými v rukávoch kabáta a Joo Sang Wook má tiež ruky hlboko vo vreckách kabáta, aby ich udržal v teple.Na druhej fotografii dve postavy prestanú chodiť a nadviažu očný kontakt tvárou k sebe. Konečne nastal čas, aby Joo Sang Wook priznal svoje skutočné pocity. Napriek chveniu srdca sa Lee Min Jung nezdá byť nadšený. Cíti sa previnilo, pretože Joo Sang Wook sa do nej zamiloval bez toho, aby vedel o jej vzťahu s Lee Ki Woo.

Produkčný štáb vysvetlil: „V epizódach 13 až 16 budú môcť diváci vidieť, akú voľbu urobí Tae In Joon po zasnúbení s Cha Soo Hyun, keď ním opäť otrasie Goo Hae Ra. Prosím, sledujte, či Goo Hae Ra a Tae In Joon dokážu prekonať silnú prekážku Cha Soo Hyun, aby naplnili svoj románik.“

Epizódy 13 až 16 sa budú vysielať 29. decembra o 21:05. KST.

Ak ste tak ešte neurobili, pozrite si najnovšiu epizódu nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )