Jun Hyun Moo a Han Hye Jin reagujú na správy o rozchode

 Jun Hyun Moo a Han Hye Jin reagujú na správy o rozchode

Jun Hyun Moo a Han Hyejin poskytli oficiálne odpovede na správy týkajúce sa ich rozchodu.

Už skôr sa objavilo, že pár celebrít sa rozišiel. Správy sa šírili celý víkend a podozrenia vzbudzovali špekulácie o nepríjemných reakciách medzi oboma. Jeden zdroj komentoval, že už uplynul nejaký čas, odkedy mali zlé vzťahy a potrebovali čas na premýšľanie o svojom vzťahu. Iný zdroj zdieľal, že kedykoľvek „ Bývam sám ” by sa stretli herci, prišiel by len jeden. Ak prišiel Jun Hyun Moo, Han Hye Jin neprišiel a naopak.

Na rozdiel od fám obe strany potvrdili, že správy sú nepravdivé. Značka Jun Hyun Moo SM C&C uviedla: „Posielame vám oficiálne stanovisko k rozchodu Jun Hyun Moo a Han Hye Jin, o ktorom bolo dnes ráno [10. decembra] hlásené. V prvom rade sa ospravedlňujeme za oneskorenie nášho oficiálneho stanoviska, aby sme potvrdili pravdu. Po kontrole sa potvrdilo, že správy o ich rozchode nie sú pravdivé. Ešte raz sa ospravedlňujeme za toto neskoré potvrdenie. Ďakujem.'Vydavateľstvo Han Hye Jin Esteem Entertainment tiež oznámilo rovnakú pozíciu ako SM C&C a potvrdilo, že správy o rozchode boli len fámy.

Jun Hyun Moo a Han Hye Jin oznámil ich vzťah bol vo februári tohto roku a v súčasnosti sa spolu objavujú vo filme „I Live Alone“.

Najnovšiu epizódu „Žijem sám“ si môžete pozrieť nižšie!

Sledovať teraz

Zdroje ( 1 ) ( dva ) ( 3 )