Jung Il Woo a Go Ara zapôsobia svojou chémiou mimo obrazovky v zákulisí „Haechi“

 Jung Il Woo a Go Ara zapôsobia svojou chémiou mimo obrazovky v zákulisí „Haechi“

SBS' Títo ” odhalila nový pohľad do zákulisia svojich hviezd na nakrúcaní!

2. marca „Haechi“ zdieľal nové fotografie Jung Il Woo , Choď, Ara , a Kwon Yool príprava na nakrúcanie rôznych scén pre historickú drámu. Podľa produkčného štábu drámy všetky tri herecké hviezdy predvádzali počas natáčania výnimočnú tímovú prácu, pričom Jung Il Woo a Go Ara najmä oživili atmosféru na natáčaní svojimi bystrými, šibalskými osobnosťami a pozoruhodnou chémiou.

Na čerstvo zverejnených fotografiách je vidieť, ako obe hviezdy hravo pózujú pred kamerou v zákulisí, aj keď sa Go Ara pripravuje na nakrúcanie fyzicky náročnej scény v daždi. Ďalšie fotografie ukazujú, ako sa Go Ara pripravuje na stretnutie s Kwon Yool, pričom jedna z fotografií zachytáva vážnu diskusiu medzi týmito dvoma hviezdami a produkčným režisérom (PD) Lee Yong Sukom.

Producenti filmu „Haechi“ poznamenali: „Jung Il Woo, Go Ara a Kwon Yool sú k sebe veľmi ohľaduplní a pokračujú vo filmovaní so svojou pevnou tímovou prácou [ako základom]. Prosím, tešte sa na ešte silnejšiu spoluprácu medzi týmito tromi hercami v budúcnosti.“

Ďalšia epizóda “Haechi” sa bude vysielať 4. marca o 22:00. KST.

Medzitým si pozrite najnovšiu epizódu drámy nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )