Jung Yong Hwa z CNBLUE prispieva na podporu detí so zdravotným postihnutím

 Jung Yong Hwa z CNBLUE prispieva na podporu detí so zdravotným postihnutím

CNBLUE Jung Yong Hwa poskytla premyslený dar.

Na oslavu tohtoročného Medzinárodného dňa osôb so zdravotným postihnutím 3. decembra daroval Jung Yong Hwa nadácii Miral Welfare Foundation 50 miliónov wonov (približne 44 620 USD) a požiadal, aby bola použitá pre deti so zdravotným postihnutím.

V súlade s jeho žiadosťou bude dar použitý na úhradu zdravotných poplatkov a životných nákladov pre deti so zdravotným postihnutím z rodín s nízkymi príjmami.Miral Welfare Foundation prevádzkuje 46 zariadení a sedem pobočiek pre zdravotne postihnuté a seniorské komunity. Realizuje tiež projekty medzinárodnej spolupráce v 18 krajinách s cieľom zabezpečiť starostlivosť o deti, zdravotnú starostlivosť a núdzovú pomoc.

Jung Yong Hwa neustále prispieva a dobrovoľne pomáha tým, ktorí to potrebujú v Kórei aj v zahraničí. V roku 2014 spevák a herec daroval všetky zisky zo svojej vlastnej skladby „Star, You“ a zúčastnil sa aj na filantropických aktivitách so svojím fanklubom.

Jung Yong Hwa v súčasnosti slúži v armáde ako aktívny vojak 702. špeciálneho útočného pluku. On narukoval dňa 5.3.2018 a bude prepustený 4.12.2019.

zdroj ( 1 )