Kai z EXO zdieľa svoje myšlienky o samostatnom albume, reakcii na vírusovú kameru „Tempo“ a ďalšie

  Kai z EXO zdieľa svoje myšlienky o samostatnom albume, reakcii na vírusovú kameru „Tempo“ a ďalšie

V epizóde rozhlasovej relácie KBS Cool FM z 19. decembra „ Mesiac Hee jún 's Music Show,“ EXO's Kedy objavil sa ako hosť a rozprával sa o šťastí, o svojej hrdosti na fanúšikov, o svojej virálnej kamere pre fanúšikov a o ďalších veciach.

Moderátor Moon Hee Jun komentoval, ako je Kai známy svojimi tanečnými schopnosťami, a spýtal sa, či ešte stále tancuje. Kai potvrdil, že to robí vždy. 'Robím to, pretože ma to baví, viac ako sa snažiť zlepšovať,' vysvetlil. Moon Hee Jun sa ho spýtal, či cvičí tance mimo choreografie pre piesne, ktoré propaguje, a Kai sa usmial a povedal, že áno.

'Naozaj miluješ tanec,' povedal Moon Hee Jun. Kai sa zasmial a povedal: 'Robím to tak dlho.' Dodal, že je najšťastnejší, keď tancuje, a keď sa ho Kai opýtali, kedy je ťažké tancovať, povedal, že nerád tancuje v daždivých dňoch alebo ráno, no stále ho to všetko baví.

Moon Hee Jun povedal, že pred vystúpením Kai povedal, že sa práve teraz cíti najšťastnejší. Kai poznamenal: 'Samozrejme, odkedy sme debutovali, som šťastný, pretože robím niečo, čo chcem.' Vysvetlil, že si myslí, že v poslednej dobe dospel a má viac príležitostí robiť to, čo chce. „Tiež som naozaj šťastný, keď trávim čas so svojimi členmi,“ dodal a povedal, že všetci spolu vychádzajú naozaj dobre.

Ďalšou témou, ktorá sa objavila počas šou, bola virálna kamera Kaia, ktorá predvádzala „Tempo“, o ktorej mu Moon Hee Jun povedal, že dosiahla 1,18 milióna zobrazení na jednej stránke. Moon Hee Jun rozprával o tom, ako ľudia komentovali, ako dobre tancuje, a Kai sa zasmial a povedal: „Cítim sa dobre, keď dostanem komplimenty, a tiež si myslím, že musím viac pracovať.“ Dodal, že si uvedomil, že keď je pri niečom šťastný, ľudia, ktorí ho sledujú, sa tiež cítia šťastnejší.

Moon Hee Jun sa spýtal Kaia, ako reaguje, keď sa pozerá. Kai povedal: „Vždy som v rozpakoch! Vidím len neuspokojivé časti. V skutočnosti som si video pozrel skôr, ako sa stalo virálnym, a videl som veci, ktoré ma sklamali. To som si o tom myslel, ale mnohým sa to páčilo.' S veľkým smiechom povedal: „Myslel som si: ‚Ak tieto veci opravím, keď toto predstavím nabudúce, možno to dosiahne 2 milióny videní.‘“ Dodal: „To je vtip!“

Moon Hee Jun neskôr objasnil, že fanúšik komentoval, že keď sa skombinujú zobrazenia na všetkých stránkach sociálnych médií, video dosiahlo viac ako 3 milióny zobrazení.

Keď sa ho Kai opýtali, ktorý moment bol z jeho rušného roka najpamätnejší, odpovedal, že hoci bolo pre neho všetko nezabudnuteľné, ich skupinové povýšenie ho robí šťastným. 'Keď stretnem našich fanúšikov s mojimi členmi s novým albumom a novým vystúpením, som tak šťastný,' povedal. Povedal tiež, že jedna spomienka na jeho individuálne aktivity z roku 2018, ktorá ho zaujala, bola cesta do Paríža, kde videl Gucciho módnu prehliadku a tiež Eiffelovu vežu.

Moon Hee Jun povedal Kaiovi, že čínski fanúšikovia pracujú na vybudovaní charitatívnej školy v jeho mene na jeho budúce narodeniny. Kai zalapal po dychu, keď to počul, ako predtým nevedel. 'Wow, to je také skvelé!' povedal. 'Ďakujem ti veľmi pekne. Milujem takéto veci.' Povedal, že je hrdý na svojich fanúšikov, že šíria šťastie medzi ostatných.

Fanúšik sa v komentári spýtal, či má Kai nejaké myšlienky na vydanie sólového albumu, a Kai odpovedal: „Samozrejme, že áno.“ Keď sa Kai spýtal na konkrétne plány, povedal: 'To je tajomstvo!'

EXO sa minulý týždeň vrátilo s „ Love Shot “, prebalená verzia ich albumu „Don’t Mess Up My Tempo“.

Pozrite si Kaiovu virálnu kameru pre fanúšikov nižšie!


zdroj ( 1 ) ( dva )