Kang Sung Hoon oznámil rozhodnutie opustiť SECHSKIES a YG Entertainment

 Kang Sung Hoon oznámil rozhodnutie opustiť SECHSKIES a YG Entertainment

Kang Sung Hoon oznámil svoje rozhodnutie opustiť SECHSKIES a YG Entertainment.

Rozhodnutie príde potom polemiky vznikol v roku 2018 v súvislosti so zrušeným stretnutím taiwanských fanúšikov Kang Sung Hoona a zlým vedením jeho fanklubu problémy . Bol tiež zapojený do prípadu porušovania domovej slobody, ktorý sa týkal jeho bývalého manažéra a jeho nezúčastnil na októbrovom koncerte SECHSKIES. V novembri Kang Sung Hoon otvorený o situácii na svojom osobnom instagramovom účte. V tom istom mesiaci fanúšikovia SECHSKIES podal žalobu proti Kang Sung Hoonovi a jeho fanklubu Hoony World.

1. januára sa Kang Sung Hoon vybral do Hoony World, aby vydal oficiálne stanovisko k rozhodnutiu. Jeho vyhlásenie znie takto:S neočakávanými nedorozumeniami, ktoré sa postupne vyskytli, som sa stal ešte opatrnejší pri vyjadrovaní svojho oficiálneho postoja.

V súčasnosti nedokážem predpovedať, kedy sa vrátim, kvôli problémom týkajúcim sa môjho duševného zdravia. Dospel som k rozhodnutiu, že pokračovanie v odtláčaní aktivít SECHSKIES spôsobuje ostatným veľké nepríjemnosti, a tak som po dlhom premýšľaní hovoril s YG Entertainment a dospeli sme k vzájomnej dohode o ukončení mojej exkluzívnej zmluvy k 31. decembru 2018 a pre mňa pustiť všetky aktivity SECHSKIES.

Je mi veľmi ľúto, že nemôžem naplniť očakávania fanúšikov, ktorí na mňa napriek dlhej odmlke čakali, a tých, ktorí si ma pamätali a srdečne ma pozdravili. Úprimne sa ospravedlňujem tímu SECHSKIES za škody, ktoré utrpeli v dôsledku okolností týkajúcich sa mňa. A chcem úprimne poďakovať všetkým, ktorí ma dlho podporovali ako Kang Sung Hoon z SECHSKIES.

Chcem vás tiež požiadať, aby ste naďalej prejavovali svoju podporu budúcim aktivitám SECHSKIES. Ešte raz sa ospravedlňujem a chcem sa poďakovať.

YG Entertainment tieto správy potvrdila a uviedla: „Je pravda, že sme hovorili s Kang Sung Hoonom a dospeli sme k rozhodnutiu ukončiť jeho exkluzívnu zmluvu. Prajeme mu veľa úspechov v jeho ďalšom snažení.'

Prajeme Kang Sung Hoon a SECHSKIES veľa šťastia!

zdroj ( 1 ) ( dva )