Kelly Clarkson sa venuje diskusii o chudnutí Adele

 Kelly Clarkson sa prihovára k diskusii okolo Adele's Weight Loss

Kelly Clarkson je stále úprimný o tlakoch na vzhľad v hudobnom priemysle.

Ten 38-ročný Zmysel života Speváčka sa vyjadrila počas rozhovoru s Glamour UK o tom, s čím sa stretávala od vedúcich pracovníkov, ako aj o jej vlastnej ceste k sebaláske.

FOTKY: Pozrite si najnovšie fotky Kelly Clarkson

Počas rozhovoru sa jej spýtali na nedávnu diskusiu okolo Adele a jej chudnutie a ako ju to ovplyvnilo.

„Mal som túto diskusiu s mnohými ženami v tomto odvetví. V skutočnosti som cítil väčší tlak od ľudí, keď som bol štíhly, keď som bol naozaj štíhly a nebol som super zdravý, pretože som bol len opotrebovaný, len tvrdo pracoval a neudržiaval som si zdravé návyky. Cítil som však väčší tlak. Boli to skôr časopisy, ktoré sa pred vami tlačili a: ‚Toto je to, s čím súťažíte a my s tým musíme súťažiť.‘ Tomu nemôžem konkurovať. To nie je ani môj obraz. To nie som ja. Takí sú. Každý sme iný a je to v poriadku. Bojoval som viac, keď som bol chudší ako teraz, pretože teraz len vojdem a len sa na nich pozerám ako: ‚Dovolím si, aby ste niečo povedali. Som šťastný vo svojom živote. Časom na sebe zapracujem!‘ vysvetlila.

'Aj ako si povedal, s Adele , videl som aj jej fotky. stretol som Adele dávno a to dievča je ako bohyňa. Je mi jedno, akú váhu drží; vojdete do miestnosti a ona je ako sila, len fyzicky podmanivá. Keby to niekto chcel urobiť pre seba a pre svoje zdravie, ale to nič nemení, koľkokrát som si vypočula jej nahrávku,“ pokračovala.

'Úprimne povedané, v mojej najťažšej chvíli ma najali, aby som tam pôsobil.' Hlas . Dostal som sa do televíznej šou číslo jeden v mojej najťažšej chvíli, pretože to bolo hneď po tom, čo som mal deti a bolo to, akoby im to bolo jedno. Paul najal ma z NBC, pretože miloval moju osobnosť, miloval, že sa spájam s ľuďmi a som naozaj surový a skutočný. Nemalo to nič spoločné s mojím sexepílom alebo estetickým vzhľadom. Súviselo to so mnou ako s človekom. Myslím si, že je skutočne na umelcoch, aby prinútili ľudí, aby mali takúto mentalitu.“

Ďalej vysvetľovala časopisy, ktoré sa jej tlačili pred tvár.

„Nahý! Na obale by bolo nahé kuriatko. Nerobím si srandu, doslova nahá. Povedal som si, ‚pokiaľ nerobím SNL scénka a toto je komédia, nikdy to nevytiahnem!‘ Dokonca aj v mojej najtenšej a najvhodnejšej chvíli nie je mojou osobnosťou byť nahá na prednej strane časopisu. Nezabúdaj, môj manžel ti povie, že s nahotou som úplne v pohode. Myslím, že je to krásna vec. Myslím, že všetky naše telá, či už ste muž alebo žena, sme boli veľmi krásne bytosti.'

Tu je čo Kelly robí uprostred nedávnych správ
o rozvode s manželom, Brandon Blackstock