Kim Dong Wook, Seo Ji Hye a Lee Won Jung sú cudzinci, ktorí sa majú stretnúť vo filme „Run Into You“

 Kim Dong Wook, Seo Ji Hye a Lee Won Jung sú cudzinci, ktorí sa majú stretnúť vo filme „Run Into You“

Ďalšie novo vydané fotografie k filmu „Run Into You“ poskytujú divákom ďalší pohľad na postavy v tejto zvláštnej, no zároveň úžasnej sérii o cestovaní v čase.

„Run Into You“ rozpráva tajomný príbeh, ktorý sa odohráva, keď Yoon Hae Joon ( Kim Dong Wook ), ktorý cestuje do minulosti, aby našiel pravdu za sériou vrážd, stretáva Baek Yoon Young ( Jin Ki Joo ), ktorá cestuje časom, aby zabránila svadbe svojich rodičov. Uprostred svojej zvláštnej a krásnej cesty časom sa obaja zaseknú v roku 1987.

Najnovšie fotografie obsahujú Kim Dong Wook ako Yoon Hae Joon, Seo Ji Hye ako Lee Soon Ae z roku 1987 a Lee Won Jung ako Baek Hee Seop tiež z roku 1987.

Yoon Hae Joon je moderátor správ s vyrovnanou a vrelou osobnosťou. Lee Soon Ae je dievča, ktoré miluje literatúru, pozerá sa na svet nevinnými a naivnými očami. Baek Hee Seop je slobodomyseľný chlapec, ktorý nemiluje nič viac ako hudbu a Lee Soon Ae. Príbehy týchto troch postáv, ako aj to, ako prišlo k ich stretnutiu, sú pre divákov stále záhadou.

Na prvej fotografii stojí Yoon Hae Joon pred niečím, čo vyzerá ako trieda na učiteľskom pódiu, čo vedie divákov k domnienke, že zmenil svoju kariéru z moderátora správ na učiteľa. Dôvod tejto náhlej zmeny zostáva neznámy.

Lee Soon Ae sa objaví oblečená od hlavy až po päty v ružovej, jej prsty zvierajú popruhy batohu. Vážne sa pozerá na niečo, čo diváci nevidia, a nepochybne ich necháva premýšľať, kam presne má namierené.

Nakoniec Baek Hee Seop stojí v prednej časti svojej triedy s prázdnym výrazom a uprene hľadí na niekoho v miestnosti. Jeho uzavretý výraz a jednoduché oblečenie upevňujú jeho identitu ako veľmi slobodomyseľného jedinca, ktorý sa nemusí zaujímať o to, aké iné úsudky alebo kritiku mu cudzinci musia udeliť. Zdá sa však, že trpí krvácaním z nosa, čo je príčina ponechaná na predstavivosť divákov.

„Run Into You“ bude mať premiéru v januári 2023. Pozrite si upútavku na drámu tu !

Medzitým si pozrite Kim Dong Wooka v „ Nájdite ma vo svojej pamäti “ na Viki:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )