Kim Dong Young a Yoo Seung Ho Bond v trápnej, no ťažkej situácii vo filme „Môj podivný hrdina“

 Kim Dong Young a Yoo Seung Ho Bond v trápnej, no ťažkej situácii vo filme „Môj podivný hrdina“

SBS' Môj zvláštny hrdina ” zverejnila nové fotografie Yoo Seungho pristihnutý v trápnej situácii.

Nová dráma od pondelka do utorka bude rozprávať príbeh Kang Bok Soo, ktorý bol vylúčený zo školy po obvinení zo šikanovania a násilia. Vracia sa do školy ako dospelý, aby vykonal svoju pomstu, no namiesto toho, aby dostal to, v čo dúfal, ocitne sa zmietaný v nečakanej situácii.

Yoo Seung Ho preberá úlohu Kang Bok Soo, ktorý sa deväť rokov po vylúčení vracia na strednú školu, aby vykonal svoju pomstu, a po jeho boku je jeho blízky priateľ a šéf spoločnosti „Your Wish“, Lee Kyung Hyun, kto hrá Kim Dong Young . Obaja sa stretli v škole a už deväť rokov si udržiavajú blízke priateľstvo, pričom spolu budujú spoločnosť.Nové fotografie ukazujú, ako Kang Bok Soo a Lee Kyung Hyun podstupujú trest tým, že musia chodiť po ihrisku v škole v nepohodlnej polohe. Obaja boli prichytení za porušenie školského kódexu obliekania a boli o tom poučovaní, a keď učiteľ ( Chun Ho Jin ) ide udrieť Kang Bok Soo ponad hlavu tyčou v ruke, Kang Bok Soo sa bráni a zastaví ho. Zatiaľ čo dvaja študenti podstupujú trest, Kang Bok Sooovi sa roztrhnú nohavice, aby odhalili spodnú bielizeň, no obaja sa nenechali odradiť trápnou situáciou, ako pokračujú.

Produkčný štáb uviedol: „Yoo Seung Ho a Kim Dong Young ukážu novú stránku, ktorú od nich diváci nikdy nevideli prostredníctvom ich postáv. Yoo Seung Ho povedal, že pre túto rolu pustil všetko a v dráme zažiari jeho oddanosť. Môžeme s istotou povedať, že Yoo Seung Ho a Kim Dong Young v tejto dráme predvedú životný výkon.“

SBS „My Strange Hero“ má premiéru 10. decembra o 22:00. KST a bude dostupný aj na Viki.

Pozrite si ukážku drámy nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )