Kim Hye Ja a Nam Joo Hyuk ukazujú špeciálnu chémiu zo zákulisia filmu „Radiant“

 Kim Hye Ja a Nam Joo Hyuk ukazujú špeciálnu chémiu zo zákulisia filmu „Radiant“

Kim Hye Ja a Nam Joo Hyuk od spoločnosti JTBC Žiarivý ” fascinujú divákov svojou špeciálnou synergiou, ktorá presahuje generácie.

Nedávna dráma zlomil jeho osobná sledovanosť je rekordná a naďalej obdivuje svojich divákov skvelým hereckým obsadením a príbehom.

Kim Hye Ja a Nam Joo Hyuk spolupracovali na natáčaní s jedinečnou chémiou, aby vytvorili dojemné scény. Na jednej zo zverejnených fotiek zo zákulisia vidno Kim Hye Ja so scenárom v ruke. Počas prestávky zohrieva herecká veteránka scénu svojím láskavým úsmevom, no po zapnutí kamery sa naplno ponorí do svojej postavy. Nam Joo Hyuk sa na jej výkon pozerá s rešpektom. Hercova úprimná osobnosť, ktorá nevynecháva žiadne detaily, je hnacou silou jeho účinkovania vo filme „Radiant“.

Kim Hye Ja tiež spokojne hľadí na Nam Joo Hyuk. Správa sa k nemu ohľaduplne a posiela mu podporný úsmev. Kim Hye Ja predtým vyjadrila svoje očakávania a náklonnosť k Nam Joo Hyukovi slovami: „Chcem vidieť, akým hercom sa z neho stane.“ Nam Joo Hyuk tiež prezradil: „Je to šťastná scéna z nakrúcania, kde sa môžem veľa naučiť.“

Ich náklonnosť a vzájomná dôvera vedú k synergii v dráme. Keď skúšajú, stvárňujú svoje postavy úprimne, a keď práve nenakrúcajú, usmievajú sa žiarivo bez náznaku vyčerpania.

Produkčný štáb chválil: „Prítomnosť herca Kim Hye Ja vytvorila na scéne jedinečnú synergiu. Najmä tímová práca medzi Kim Hye Ja a Nam Joo Hyuk má zásadný tok emócií, ktoré presahujú generácie. Keďže do konca zostávajú už len štyri epizódy, ich postavám hrozia kríza a zmeny. Dúfame, že budete pozerať až do konca.'

9. epizóda „Radiant“ sa bude vysielať 11. marca o 21:30. KST.

Pozrite si najnovšiu epizódu, ak ste tak ešte neurobili:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )