Kim Jong Kook žartom nazval Song Ji Hyo svojou manželkou o „bežiacom mužovi“

 Kim Jong Kook žartom nazval Song Ji Hyo svojou manželkou o „bežiacom mužovi“

Kim Čong Kook všetkých zaskočil náhlym výbuchom náklonnosti v najnovšej epizóde „ Bežiaci muž “!

Počas epizódy SBS varieté z 24. februára dostali herci úlohu, v ktorej museli nazbierať celkovo 1 milión wonov (približne 891 dolárov) v herných peniazoch, aby sa mohli presunúť na ďalšie miesto.

Hoci Kim Jong Kook ako prvý úspešne vyzbieral 1 milión wonov, HaHa zmaril jeho útek náhlym použitím špeciálneho „predmetu“, ktorý mu dal šancu ukradnúť polovicu peňazí Kim Čong Kooka.

Počas celej epizódy sa HaHa a Yang Se Chan škádlivo odvolávali Pieseň Ji Hyo ako „ hyung-soo “, termín, ktorý Kórejci používajú, keď oslovujú manželku svojho staršieho brata alebo staršieho priateľa. Keď Song Ji Hyo vyhrala šťastnú hru, ktorá jej vyniesla 1 milión výhier jednou ranou, HaHa aj Yang Se Chan ju prosili, aby im dala ďalších 300 000 výhier, ktoré už predtým mala, pretože ich už nepotrebuje.

Ako dvaja muži prosili: „ Hyung-soo , prosím, dajte nám 300 000 wonov,“ Kim Jong Kook zrazu vstal zo svojho miesta a zvolal: Yeobo! “ („ Yeobo “ je láskavý výraz lásky k manželskému partnerovi, ktorý používajú najmä manželské páry.)

Celé herecké obsadenie a štáb vybuchli prekvapením, keď Kim Jong Kook pristúpil k Song Ji Hyo a opakovane ju volal „ yeobo “, prosiac ju, aby mu pomohla. „Moja žena je v tejto hre dobrá,“ žartoval Kim Jong Kook a natiahol ruku, aby požiadal o peniaze.

Yang Se Chan sa zasmial: 'Nazval ju' yeobo .‘ Ako to máme poraziť?“

Akonáhle sa Song Ji Hyo podarilo prestať smiať, odpovedala: „V poriadku! môj yeobo “, môžete získať 300 000 výhier!

Pozrite si celú epizódu „Running Man“ s anglickými titulkami nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 ) ( dva ) ( 3 )