Kim Min Kyu koketuje na zoznamovacej šou vo filme The Heavenly Idol

 Kim Min Kyu koketuje na zoznamovacej šou vo filme The Heavenly Idol

Pripravte sa na to, že uvidíte koketnú novú stránku Kim Min Kyu postava používateľa v tvN“ Nebeský Idol “!

„The Heavenly Idol“ je fantasy dráma založená na populárnom webtoon a webovom románe s Kim Min Kyu v hlavnej úlohe veľkňaza Rembraryho, ktorý sa jedného dňa náhle prebudí a ocitne sa v tele Woo Yeon Woo, člena neúspešného idolu. skupina Divoké zviera.

Spoilery

V predchádzajúcich albumoch „The Heavenly Idol“ si Rembrary získal množstvo nových fanúšikov v súťažnom programe „Sing Survival“, kde ohromil publikum svojimi speváckymi schopnosťami.

V novo zverejnených snímkach z nadchádzajúcej epizódy drámy sa Rembrary púšťa do varietnej show iného druhu: zoznamovacej reality show. Rembrary v programe nečakane koketuje, odvážne sa nakloní nad stôl a podoprie sa jednou rukou s hravým, uštipačným úsmevom.

Avšak na prekvapenie všetkých, cieľom Rembraryho pozornosti nie je súťažiaca žena, ale jeden z mužských súťažiacich, s ktorými by mal bojovať ako romantický rival. Zatiaľ čo Rembary nehanebne vytáča kúzlo, mužský súťažiaci, s ktorým flirtuje, nedokáže skryť svoj zmätok, keď ho zaskočia neúnavné pokroky idolu.

Producenti filmu „The Heavenly Idol“ sa vyjadrili: „V príbehu sa Kim Min Kyu objaví v zoznamovacej reality show po tom, čo mal skúsenosti s programom súťaže o prežitie.

Pokračovali v škádlení: „Nepredvídateľné flirtovanie veľkňaza Kim Min Kyu povedie k neočakávanému zvratu vo výsledkoch zoznamovacej reality show. Táto epizóda prinesie nekonečný smiech, takže sa na ňu tešte.“

Ďalšia epizóda “The Heavenly Idol” sa bude vysielať 8. marca o 22:30. KST.

Medzitým si pozrite predchádzajúce epizódy drámy s titulkami nižšie!

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )