Kim Nam Gil sa v pripravovanej historickej fikčnej dráme „Song Of The Bandits“ premení na otroka, z ktorého sa stal bandit

 Kim Nam Gil sa v pripravovanej historickej fikčnej dráme „Song Of The Bandits“ premení na otroka, z ktorého sa stal bandit

Nadchádzajúca pôvodná dráma Netflixu „Song of the Bandits“ vypadla prvýkrát!

„Song of the Bandits“ je akčné dobrodružstvo z roku 1920, v ktorom ľudia vrhajú neľútostný úder vzdoru tým, ktorí ich vyhnali z ich domovov, aby ochránili svoju zem, rodinu a druhov. Prostredníctvom fiktívnych postáv sa história porážky zmení na históriu víťazstva. Projekt si už získal veľkú pozornosť tým, že sa zaoberal témou kórejského hnutia za nezávislosť, ako aj tým, že jeho výrobné náklady sa odhadujú na 30 miliárd wonov (približne 25 miliónov dolárov).

Kim Nam Gil prevezme úlohu Lee Yoona, otroka, ktorý sa nikdy nič nenaučil a ani nemal príležitosť. Hoci triedny systém bol zrušený a on sa stal slobodným človekom, stále má zmýšľanie otroka. Jeho bývalý pán mu navrhne, aby sa stal vojakom, a tak urobí, čo mu povie, a nakoniec sa zapletie do vojny.

Spisovateľ Han Jung Hoon a režisér Hwang Jun Hyuk sa opäť spojili pre „Song of the Bandits“ po tom, čo so svojimi predchádzajúcimi projektmi vrátane „Bad Guys: Vile City“ a „Squad 38“ dodali veľkolepú, vzrušujúcu akciu a drámu.

Dráma má mať premiéru v treťom štvrťroku 2023. Zostaňte naladení na ďalšie aktualizácie!

Medzitým si pozrite Kim Nam Gil v „ Cez temnotu “:

Sledovať teraz

Sledujte tiež, ako Kim Nam Gil vyhrá Daesang na turnaji Drama Awards SBS :

Sledovať teraz

zdroj ( jeden )