Kim Sang Kyung a Yeo Jin Goo zažili šokujúce prvé stretnutie na filme „Korunovaný klaun“

 Kim Sang Kyung a Yeo Jin Goo zažili šokujúce prvé stretnutie na filme „Korunovaný klaun“

Korunovaný klaun “ prezradil Yeo Jin Goo a Kim Sang Kyung osudné prvé stretnutie!

Nadchádzajúca dráma tvN od pondelka do utorka „The Crowned Clown“ je o kráľovi, ktorý si do paláca privedie klauna, ktorý vyzerá rovnako ako on, aby sa vyhol tým, ktorí ho chcú zabiť. Yeo Jin Goo prevezme obe úlohy kráľa Lee Heona, ktorého život ohrozujú nepriatelia, aj klauna Ha Seona, ktorý sa bude vydávať za kráľa. Kim Sang Kyung prevezme úlohu Lee Gyu, hlavného kráľovského tajomníka, ktorý pomáha klaunovi vstúpiť do paláca vďaka jeho zúrivej lojalite ku kráľovi.Na zverejnených fotografiách sa klaun Yeo Jin Goo stretne s Kim Sang Kyungom uprostred kývavý pohyb (miesto, kde žijú kurtizány). Oči Yeo Jin Goo sa rozšírili, keď ho Kim Sang Kyung chytil za golier, ale Kim Sang Kyung tiež vyzerá prekvapene, akoby videl ducha.

V ďalšej snímke sa títo dvaja na seba len pozerajú, akoby sa z dusivého napätia zastavil čas. Emocionálne vyjadrenia Yeo Jin Goo a Kim Sang Kyung naznačujú veľké udalosti, ktoré sa chystajú nastať.

Fotografie ukazujú, ako sa Lee Gyu prvýkrát stretáva s klaunom Ha Seonom, ktorý vyzerá presne ako jeho kráľ Lee Heon. Je to dôležitá scéna, v ktorej sa vyvíja scenár „pokorného klauna, ktorý sa stáva čestným kráľom“. V tento deň natáčania ukázali Yeo Jin Goo a Kim Sang Kyung svoje intenzívne pohľady a dokonalú chémiu a úplne sa ponorili do scény. Diváci sa môžu tešiť na silné herecké schopnosti Yeo Jin Goo a Kim Sang Kyung vo filme The Crowned Clown.

„The Crowned Clown“, ktorý je remakom filmu „Maškaráda“ z roku 2012, bude mať premiéru 7. januára o 21:30. KST.

zdroj ( 1 )