Kim Yoo Jung a Dohee sú najlepšími priateľmi vo filme „Zatiaľ čistite s vášňou“

 Kim Yoo Jung a Dohee sú najlepšími priateľmi vo filme „Zatiaľ čistite s vášňou“

JTBC Zatiaľ čistite s vášňou ” zverejnila nové fotografie!

Do premiéry zostával jeden deň a pripravovaná dráma zverejnila zábery najlepších priateľov Gil Oh Sol (hrá Kim Yoo Jung ) a Min Joo Yeon (hrá Dohee).

“Clean with Passion for Now” bude rozprávať príbeh generálneho riaditeľa upratovacej spoločnosti, ktorý si čistotu cení nad všetko ostatné, a uchádzača o prácu, ktorý uprednostňuje prežitie pred čistotou. Táto liečivá romantická komédia je založená na rovnomennom webtoone.

Keďže je Gil Oh Sol taká zaneprázdnená uchádzaním sa o prácu na čiastočný úväzok a uchádzaním sa o prácu, nemá čas chodiť, nieto sa sprchovať.

Min Joo Yeon s ňou sympatizuje ako s jej najlepším priateľom už od strednej, strednej a vysokej školy. Pred ostatnými ľuďmi sa stáva plachou, no dáva skvelé rady svojmu najlepšiemu priateľovi Gil Oh Sol, ktorý nemá so zoznamovaním žiadne skúsenosti. Očakáva sa, že obe herečky zaplnia obrazovky veselými vírusmi s chémiou ich najlepších priateľov.

Fotografie zaznamenávajú dlhú históriu ich priateľstva. Od ich mladistvého vzhľadu v školských uniformách až po promócie v čiapke a róbach je jasné, že Gil Oh Sol a Min Joo Yeon sú už nejaký čas priatelia. S ich krásnymi úsmevmi a zodpovedajúcimi pózami, ich synergia a roztomilá energia ukazujú, že sú najlepšími priateľmi.

Svoje nemenné priateľstvo si udržiavajú aj počas vyčerpávajúceho procesu uchádzania sa o zamestnanie. Min Joo Yeon podáva trojuholníkový kimbap Gil Oh Sol, ktorý vyzerá frustrovane.

Zdroj z drámy povedal: „Kim Yoo Jung a Dohee sú herečky s množstvom energie, takže sa cítim šťastná, keď sa na ne len pozerám. Rozosmejeme vás a spojíme sa s nimi zobrazením všetkého od ich zábavnej, mladistvej energie až po ich žalostnú realitu. Prosím, tešte sa na ich perfektnú tímovú prácu.“

“Clean with Passion for Now” bude mať premiéru 26. novembra o 21:30. KST ako pokračovanie „The Beauty Inside“.

zdroj ( 1 )