Kim Yoo Jung má ťažké časy pri plnení štandardov čistenia Yoon Kyun Sang v knihe „Zatiaľ čistite s vášňou“

 Kim Yoo Jung má ťažké časy pri plnení štandardov čistenia Yoon Kyun Sang v knihe „Zatiaľ čistite s vášňou“

2. decembra nová dráma JTBC „ Zatiaľ čistite s vášňou ” zverejnila nové fotografie Yoon Kyun Sang , Kim Yoo Jung , a ďalší členovia upratovacej čaty.

Na základe rovnomennej webovej drámy „Čistite teraz s vášňou“ je romantická komédia medzi germafóbnou šéfkou upratovacej firmy a pracovníčkou na čiastočný úväzok, ktorá v boji o živobytie nemá čas na hygienu.Na nových fotografiách postava Kim Yoo Jung začala svoju novú prácu ako súčasť upratovacej čaty (a vyzerá roztomilo vo svojej jasne ružovej uniforme) spolu s Hak Jin a Cha In Ha . Vyzerajú však nervózne, keď dodržujú štandardy svojej práce.

Kim Yoo Jung sa snaží držať krok s požiadavkami svojej práce, medzi ktoré patrí utieranie rozliatej kávy a pokarhanie cez vreckovku od jedného zo zamestnancov. Yoon Kyun Sang, samozrejme, je ten, kto stanovuje tieto vysoké štandardy pre čistotu pri svojej práci a nosí rukavice, aby z podlahy zbieral drobné kúsky odpadu.

Produkčný štáb uviedol: „Jang Sun Kyul a Gil Oh Sol sa znova stretli po tom, čo ich vzťah začal zle. Ich nečakaný románik sa začne odohrávať naostro, takže sa tešte na dokonalú súčinnosť Yoon Kyun Sang a Kim Yoo Jung a zmes romantického vzrušenia a smiechu.“

Ďalšia epizóda “Clean with Passion for Now” sa vysiela 3. decembra o 21:30. KST.

zdroj ( 1 )