Kim Young Kwang skrýva svoju osamelosť za pôsobivou kariérou v pripravovanej romantickej dráme „Call It Love“

 Kim Young Kwang skrýva svoju osamelosť za pôsobivou kariérou v pripravovanej romantickej dráme „Call It Love“

„Call It Love“ zdieľa nový pohľad Kim Young Kwang charakter!

Pripravovaná séria Disney+ „Call It Love“ zobrazuje sentimentálny romantický príbeh dvoch ľudí, ktorí sa nikdy nemali stretnúť. Lee Sung Kyung hrá Shim Woo Joo, ženu, ktorá sa statočne mstí, čo v skutočnosti nezodpovedá jej vrodenej osobnosti, zatiaľ čo Kim Young Kwang stvárňuje Han Dong Jin, muža, ktorý je príliš úbohý na to, aby sa stal terčom jej pomsty. Dráma tiež hrá Sung Joon , hľa a Kim Ye Won.

Po pozdrave divákov rôznymi žánrami, od rom-com po akčné a trilery, sa Kim Young Kwang vracia vo filme „Call It Love“ ako postava, ktorú ešte nestvárnil. Han Dong Jin je generálny riaditeľ Choisun Exhibition, ktorý zdanlivo vedie dokonalý život. Aj keď to vyzerá, že má všetko, Han Dong Jin je skutočne hlboko osamelá postava. Kľúčovým bodom tejto drámy bude jeho premena, keď sa Shim Woo Joo objaví v jeho pokojnom živote a naruší ho plánom pomsty.

Čo sa týka účinkovania Kim Young Kwang a Lee Sung Kyunga vo filme „Call It Love“, režisér Lee Kwang Young poznamenal: „Prostredníctvom tejto drámy budete môcť vidieť nové obrázky [oboch hercov], ktoré ste ešte nevideli. Prosím, tešte sa na to.”

„Call It Love“ vyjde 22. februára a môžete si pozrieť ukážku tu !

Medzitým si pozrite Kim Young Kwang v „ Misia možná “:

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )