Kľúč SHINee a Hong Soo Hyun sa pridajú k „Soulmate 2“

 Kľúč SHINee a Hong Soo Hyun sa pridajú k „Soulmate 2“

SHINee's kľúč a herečka Hong Soo Hyun sa pripojí k druhej sezóne “Soulmate”!

„Seoulmate 2“ od tvN je varietná šou, v ktorej celebrity otvárajú svoj dom cudzincom, ktorí navštívia Kóreu, a sledujú ich, keď sa všetci spájajú a učia sa jeden od druhého.

Hong Soo Hyun sa objavila v prvej sezóne show počas epizódy Jang Seo Hee a ukázala svoje priateľstvo s herečkou prostredníctvom telefonického rozhovoru. Ako ukazuje novovydaný teaser, od Hong Soo Hyun sa očakáva, že predvedie svoje priateľstvá s celebritami, ako sú Jo Se Ho, Jang Seo Hee a Shim Eun Ji.Key nedávno vydal svoj sólový debutový album “ TVÁR “ a plne sa pripravuje na svoju úlohu hostiteľa v „Soulmate 2“. Diváci sú už teraz zvedaví na jeho interakcie s cudzincami, keďže je známy svojimi skvelými znalosťami cudzích jazykov a jasnou osobnosťou.

Produkčný štáb uviedol: „Hong Soo Hyun a SHINee’s Key sa pripojili k ‚Seoulmate 2‘ ako jeho prví hostitelia. V porovnaní s minulou sezónou sa v tejto sezóne zvýšia povinnosti hostiteľov a zdvojnásobí sa chémia medzi zahraničnými hosťami a hostiteľmi. Divákom predvedieme vylepšenú, zábavnú [šou], takže sa prosím tešte aj na ďalších hostí.“

Pozrite si ukážku Hong Soo Hyun nižšie!

“Seoulmate 2” má premiéru 10. decembra. Vysielať sa bude v pondelok o 20:10. KST.

zdroj ( 1 )