Komentáre Hook Entertainment týkajúce sa certifikácie obsahu Lee Seung Gi pre transparentnú platbu

 Komentáre Hook Entertainment týkajúce sa certifikácie obsahu Lee Seung Gi pre transparentnú platbu

Spoločnosť Hook Entertainment potvrdila, že získala certifikáciu obsahu od Lee Seung Gi .

18. novembra spoločnosť Hook Entertainment vydala oficiálne vyhlásenie, v ktorom sa uvádza: „Hook Entertainment získal certifikáciu obsahu od Lee Seung Gi a posudzuje súvisiace údaje a podľa toho pripravuje odpoveď.“

Dnes skôr bolo oznámené, že Lee Seung Gi poslal certifikáciu obsahu svojej agentúre Hook Entertainment so žiadosťou o transparentné zverejnenie platby. Tiež sa zistilo, že 10. novembra bola administratívna budova Hook Entertainment zabavená a prehľadaná oddelením vyšetrovania závažných zločinov Národnej policajnej agentúry pre podozrenie zo sprenevery niektorými vedúcimi pracovníkmi.

Prečítajte si celé vyhlásenie nižšie:

Ahoj. Toto je Hook Entertainment.

Chceli by sme vyriešiť problém týkajúci sa správ, že naša hviezda agentúry Lee Seung Gi poslala spoločnosti Hook Entertainment certifikáciu obsahu.

Spoločnosť Hook Entertainment získala certifikáciu obsahu od Lee Seung Gi a posudzuje súvisiace údaje a podľa toho pripravuje odpoveď.

Hook Entertainment tvrdo pracuje na vyriešení problému priateľsky bez akýchkoľvek nedorozumení medzi oboma stranami.

Okrem toho by sme sa chceli ospravedlniť za to, že nedokážeme vysvetliť náš postoj k sérii incidentov ohlásených v médiách týkajúcich sa Hook Entertainment.

Vzhľadom na závažnosť nastoleného problému je v súčasnosti ťažké k problému niečo povedať a akonáhle sa situácia do istej miery vyrovná, zverejníme k veci oficiálne stanovisko.

Ďakujem.

Zdroj ( 1 )