Kórejčania hlasujú za mužské celebrity, s ktorými by najradšej strávili Štedrý večer

 Kórejčania hlasujú za mužské celebrity, s ktorými by najradšej strávili Štedrý večer

Nedávny prieskum odhalil, ktorých mužských celebrít chcú tento rok ľudia najviac vidieť pod imelom!

Od 23. novembra do 21. decembra uskutočnila online akadémia Seven Edu anketu, v ktorej účastníkov žiadala, aby vybrali „hviezdu, s ktorou chcete spoločne stráviť Štedrý večer“.

Park Bo Gum , ktorý momentálne hrá v obľúbenej romantickej dráme tvN “ Stretnutie ,“ skončilo na čele výsledkov prieskumu s 24,6 percentami z celkového počtu hlasov. Po debute v roku 2011 a ukradnutí sŕdc mladších divákov ako očarujúca MC z KBS „ Hudobná banka ,“ herec raketovo vzrástol k sláve a stal sa známym vďaka úlohám v televíznych staniciach tvN „ Odpoveď 1988 “ a KBS “ Mesačný svit kreslený mrakmi .“EXO D.O. obsadil druhé miesto so 17,8 percentami všetkých odovzdaných hlasov, zatiaľ čo BTS V nasledovala tesná tretina so 16,8 percentami. Chcem jednu 's Kang Daniel sa dostal na štvrté miesto po získaní 11,5 percenta z celkového počtu hlasov a herec Jung Hae In uzavrel prvú päťku s 8,9 percentami.

Ktorú celebritu by ste najradšej videli na Vianoce čakať pod imelom? Podeľte sa s nami o svoj výber nižšie!

Tiež ďalšia najlepšia vec po útulní Park Bo Gum pri ohni? Sledovať, ako sa zamiluje Pieseň Hye Kyo v časti „Stretnutie“. Pozrite si najnovšiu epizódu drámy tu:

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )