Kórejský film „The Villainess“ bude adaptovaný do amerického televízneho seriálu

 Kórejský film „The Villainess“ bude adaptovaný do amerického televízneho seriálu

Film z roku 2017 „The Villainess“ v hlavnej úlohe Kim Ok Bin , prichádza na malú obrazovku!

15. januára Contents Panda z Next Entertainment World oznámila, že spoločnosť podpísala partnerstvo so Skybound Entertainment na produkciu televíznych seriálov založených na kórejskom akčnom filme z roku 2017 „The Villainess“.

Film „The Villainess“ sleduje životný príbeh neľútostného vraha menom Sook Hee (hrá ho Kim Ok Bin), ktorého od útleho veku učili zabíjať. Film bol pozvaní na 70. medzinárodný filmový festival v Cannes na polnočné premietanie, kde zožalo dlhé ovácie.

Televízny seriál bude rozprávať príbeh ženy, ktorá bola vychovaná ako vrahyňa v rámci tajnej organizácie v Los Angeles v Kalifornii. Oficiálne začnú nakrúcať, keď dokončia scenár a obsadenie.

Skybound Entertainment je známa produkciou populárneho amerického televízneho seriálu „Walking Dead“. Spoločnosť sa vyjadrila: „Plánujeme predstaviť akčný trilerový seriál rozšírením sveta The Villainess.“

Režisér Jung Byung Gil, ktorý bude režírovať pilotný súbor televízneho seriálu, povedal: „Očakávam, že televízny seriál prinesie divákom novú zábavu, ktorú vo filme tak celkom nevideli, akčné scény a príbeh, rozvinúť s kontinuitou“.

Máte záujem o nový televízny seriál?

zdroj ( 1 )