Kwanghee Fanboys cez Jennie a Bonds od BLACKPINK s piesňou Winnera Mino

  Kwanghee Fanboys cez Jennie a Bonds od BLACKPINK s piesňou Winnera Mino

Kwanghee pamätnú návštevu vysielacieho štúdia SBS v najnovšej epizóde „We Will Channel You“!

V epizóde varietnej šou z 27. decembra sa Kwanghee opäť stretla s Kang Ho Dong keď sa v programe objavil ako hosť. Speváčka, z ktorej sa stala televízna osobnosť, bola nedávno vybitý po 21 mesiacoch vojenskej služby.

Kwanghee, bývalý hostiteľ „ Inkigayo “, ktorý je stále držiteľom titulu najdlhšie fungujúceho MC, chodil po štúdiu s Kang Ho Dongom. Keď si išli do kaviarne vychutnať niektoré zo známych sendvičov „Inkigayo“, narazili na BLACKPINK 's Jennie . Kwanghee vyjadril prekvapenie a radosť z toho, že videl členku dievčenskej skupiny a okamžite jej kúpil ďalší sendvič.Kwanghee predtým označil BLACKPINK za dievčenskú skupinu, ktorá mu počas vojenskej služby dodala najviac sily v rozhovore po prepustení. Potom, čo narazil na Jennie v kaviarni, zatancoval na jej sólovú debutovú skladbu “ IBA “ a tiež vymyslel akrostichovú báseň s frázou „Jennie SOLO“.

Kang Ho Dong a Kwanghee potom zamierili do zákulisia do čakární „Inkigayo“, kde prekvapili WINNER's Pieseň Miňo .

Song Mino bola úplne zaskočená, keď dvaja vošli dnu a začali kričať. Spýtal sa: 'Čo je toto?' a Kang Ho Dong vysvetlili, že natáčali pre „I Will Channel You“.

Kwanghee zdôraznil: „Vy dvaja spolu vystupujete v mnohých programoch,“ a Kang Ho Dong odpovedal, že sa volajú „Minho Dong“, čo je kombinácia „Minho“ (neštylizovaná forma mena Song Mino) a „Ho Dong“. “ Song Mino dodal: „Aby som bol úprimný, [Block B's] P.O sa k nám nedávno pridal, takže mi vzali Kang Ho Donga. Teraz sú „P. Ho Dong“.

Kwanghee odpovedal: „Kang Ho Dong je šikovný, pretože dokáže rozpoznať ľudí, ktorí budú úspešní. Ak vycíti, že člen má potenciál, chopí sa ich. Tiež ma chytili.'

Dodal: „Pozrite sa na rodokmeň: Lee Seung Gi , [14:00] Taecyeon a Nichkhun , SHINee's Minho , ja, ty a P.O.“

Vtipne pokračoval: „Chystal sa chytiť aj [BIGBANGovho] G-Dragona, ale nemohol, pretože YG [ Yang Hyun Suk ] mu v tom zabránili. YG je šikovný.'

zdroj ( 1 )