Label SJ reaguje na prenasledovanie a hrozby voči Kyuhyunovej sestre

 Label SJ reaguje na prenasledovanie a hrozby voči Kyuhyunovej sestre

Agentúra Super Junior Label SJ poskytla oficiálne vyhlásenie o vyhrážkach Kyuhyunovi a jeho rodine.

Kyuhyunova staršia sestra sa predtým na Instagrame priznala, že jej rodina bola tri roky prenasledovaná anonymným neetikom. Okrem toho, že jej hackol telefón a každý deň aj noc jej telefonoval, sa jej netizen vyhrážal aj vraždou. Napriek neustálym policajným hláseniam a blokovaniu účtov používateľov internetu, Kyuhyunova sestra prezradila, že takéto akcie boli zbytočné, pretože klient by si zakaždým vytvoril nové účty.

Kyuhyunova sestra vo svojom príspevku na Instagrame zdieľala výhražné správy neťana odoslané z napadnutého účtu a zachytený obrázok mnohých zmeškaných hovorov od tohto neťana. Príspevok obsahoval ďalšie fotografie invazívneho správania ženy, vrátane fotografie jej otca sediaceho v kaviarni a hrozieb, že rozdelí telefónne čísla Kyuhyunovej sestry a ďalších členov jej rodiny.

Po tom, čo zverejnila svoj pôvodný príspevok, sieť na ňu tlačila, aby ich odstránila, posielaním poplašných správ, ako napríklad „Urob, čo hovorím, alebo to tentoraz budeš naozaj ľutovať. Doslova práve teraz prichádzam do tvojho domu ty b****“ a „Zničím Kyuhyunovu kariéru.“ Nakoniec Kyuhyunova sestra vymazala svoje príspevky, ale identita netizena sa ešte musí overiť.

8. januára Label SJ uviedla: „Keďže Kyuhyunova sestra je v súčasnosti v nemocnici kvôli pôrodu, je ťažké prijať aktívne opatrenia. Budeme rešpektovať želania Kyuhyunovej staršej sestry a poskytneme našu plnú pomoc, aby sa veci mohli vyriešiť tak, ako si želá Kyuhyunova rodina.“

Pokračovali: „Keďže si Kyuhyun myslel, že je to vec jeho rodiny, nikdy nepožiadal o pomoc agentúru. O tejto záležitosti sme sa dozvedeli po prečítaní príspevku, ktorý na sociálne médiá nahrala Kyuhyunova staršia sestra. Kyuhyun povedal, že Netizen sa mu nikdy priamo nevyhrážal.' Kyuhyun momentálne dokončuje povinnú vojenskú službu ako pracovník sociálnych služieb.

Iné celebrity, ako napríklad 2PM's júna , f(x). Mesiac a TWICE Ji Hyo vyjadrili tiež svoje znepokojenie a hnev po tom, čo sa netizens nabúrali, vyhrážali sa a podviedli ich rodinných príslušníkov pre svoj vlastný zisk.

zdroj ( 1 ) ( dva )