Lady Gaga odkladá vydanie „Chromatica“ a odhaľuje, že sa chystá urobiť prekvapivý set Coachella

 Lady Gaga meškanie'Chromatica' Release, Reveals She Was Going to Do Surprise Coachella Set

Lady Gaga oznámila, že ju predtým ohlásený album chromatika bude meškať.

„Chcel som vám povedať, že po dlhom zvažovaní som urobil neuveriteľne ťažké rozhodnutie odložiť vydanie chromatika . Čoskoro oznámim nový dátum vydania na rok 2020,“ Gaga zverejnené.

„Toto je také hektické a strašidelné obdobie pre nás všetkých, a hoci verím, že umenie je jednou z najsilnejších vecí, ktoré si musíme navzájom poskytovať radosť a liečenie v časoch, ako je tento, jednoducho mi to nepripadá správne. vydať tento album so všetkým, čo sa deje počas tejto globálnej pandémie,“ pokračovala.

Gaga dodal: „Namiesto toho dávam prednosť tomu, aby sme tento čas venovali hľadaniu riešení. Je pre mňa dôležité, aby sa pozornosť sústredila na to, aby sa zdravotníckym pracovníkom dostalo základné lekárske vybavenie, aby sa zabezpečilo, že deti, ktoré sú závislé od verejných škôl, dostanú potrebnú pomoc, a že pomôžeme tým, ktorých táto pandémia finančne zasiahne.“

Navyše, Gaga prezradila, že má na tento rok v pláne veľa, vrátane tajomstva Coachella súbor, ktorý plánovala. Coachella bola odvtedy odložená z apríla na október.

Gaga zakončila svoje posolstvo pripomenutím, aby sme zostali doma, a prísľubom, že budeme môcť všetci oslavovať, „tancovať spolu, potiť sa, objímať sa a bozkávať a urobiť z toho tú najbombastickejšiu oslavu všetkých čias“, keď konečne vyjde album. prepustený.

Gaga je tiež mala ísť na turné na podporu svojho albumu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Lady Gaga (@ladygaga) na