Laura Prepon odhalila, že ona a Ben Foster museli ukončiť svoje druhé tehotenstvo

 Laura Prepon odhalila, že ona a Ben Foster museli ukončiť svoje druhé tehotenstvo

Laura Preponová prezradila srdcervúce rozhodnutie, s ktorým musela urobiť Ben Foster keď v roku 2018 otehotneli s druhým dieťaťom.

Na jednom z jej bežných stretnutí zistili, že ich dieťa malo podozrenie na cystický hygroma.

Jej lekár vysvetlil komplikáciám, ktorým čelilo ich dieťa v dôsledku tohto syndrómu. „Náš novorodenecký špecialista nám povedal, že mozog nerastie a kosti nerastú. Bolo nám povedané, že tehotenstvo sa neuskutoční a že moje telo je ohrozené, že ho bude ešte dlhšie nosiť,“ Laura povedal Ľudia .

Ben držal ma, keď som plakala,“ dodala. 'Museli sme prerušiť tehotenstvo.'

„Dostať sa do druhého trimestra a potom mi oznámiť túto hroznú správu, cítila som sa ako zlyhanie. Mala som pocit, že moje telo zlyhalo a nepodarilo sa mi mať ďalšie dieťa. Celý cyklus toho, čo je v mojom tele zlé, sa vrátil,“ pokračovala.

'Veľmi ma podporoval,' dodala o svojom manželovi. „Došlo to do bodu, keď som nevedela, či budem môcť znova otehotnieť, pretože proces hojenia trval tak dlho. Ale môj manžel vedel, že budeme môcť mať zdravého súrodenca Ona .“

'Nedokázal som si predstaviť, že by som tým prešiel znova. Keď sa správy začali objavovať, uvedomili sme si, že sa opäť vyberieme na túto cestu a privedieme našej dcére súrodenca,“ Laura povedal. Odvtedy majú privítali svoje druhé dieťa !

Laura dokumentuje tento príbeh a ďalšie vo svojej pripravovanej knihe „You & I As Mothers“. V jednom úryvku z knihy Laura otvorila o tom, ako jej matka naučil ju byť bulemický .