Lee Dong Wook, Yoo In Na a ďalší sa zhromaždili na prvé čítanie scenára pripravovanej drámy tvN

 Lee Dong Wook, Yoo In Na a ďalší sa zhromaždili na prvé čítanie scenára pripravovanej drámy tvN

Nová dráma tvN od stredy do štvrtka „Dotkni sa svojho srdca“ (doslovný preklad) zdieľa zábery z prvého čítania scenára s Yoo In Na a Lee Dong Wook !

Yoo In Na a Lee Dong Wook sa po vystúpení v úspešnej dráme opäť spoja. Goblin .“ K nim sa pripojí herecké obsadenie, ktoré zahŕňa Shin Dong Wook , Syn Sung-yoon , oh jung se , Shim Hyung Tak , Jang So Yeon, Park Ji Hwan a Lee Joon Hyuk .

Pred čítaním scenára producent Park Joon Hwa povedal: „Budem tvrdo pracovať, aby som vytvoril drámu, ktorá zodpovedá svojmu menu a dotkne sa sŕdc ľudí.“ Lee Dong Wook povedal: 'Urobím všetko, čo bude v mojich silách, aby som v roku 2019 zanechal svoju stopu na tvN,' a Yoo In Na dodal: 'Urobme spolu šťastnú drámu.'

Yoo In Na sa v dráme predstaví v úlohe herečky Oh Yoon Seo, ktorú národ miluje pre jej sladkú osobnosť. Lee Dong Wook si zahrá Kwon Jung Rok, chladného, ​​no starostlivého perfekcionistického právnika. Očakáva sa, že títo dvaja herci budú opäť spolupracovať, pretože boli milovaní pre svoju chémiu vo filme Goblin.

Produkčný štáb uviedol: „Celé obsadenie, vrátane Lee Dong Wooka a Yoo In Na, ukázalo skvelú chémiu od prvého čítania scenára a bolo to, akoby sme boli pripravení na natáčanie. PD Park Joon Hwa a zamestnanci sa nemohli prestať usmievať, keď sledovali hercov, ktorí sa ľahko dostali do svojich úloh. Túto chladnú zimu vytvoríme drámu, ktorá divákov zahreje pri srdci, takže s tým prosím počkajte.“

„Touch Your Heart“ od tvN má mať premiéru v prvej polovici roku 2019 ako dráma nadväzujúca na „Stretnutie“. Medzitým si pozrite najnovšiu epizódu „Stretnutia“ nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )