Lee Ha Na And Im Joo Hwan Zdieľajte váhu rodiny na novom plagáte „Tri odvážni súrodenci“

 Lee Ha Na And Im Joo Hwan Zdieľajte váhu rodiny na novom plagáte „Tri odvážni súrodenci“

Pripravovaná dráma KBS2 „Three Bold Siblings“ odhalila nový skupinový plagát!

„Tri odvážni súrodenci“ je nová romantická dráma v hlavnej úlohe Som Joo Hwan ako Lee Sang Joon, herec zo zoznamu A, ktorý je najstarším synom svojej rodiny. Keď sa počas natáčania dostane do nečakanej nehody, opäť sa stretne s Kim Tae Joo ( Lee Ha Na ), jeho prvá láska zo základnej školy, ktorá je zároveň najstaršou z jej súrodencov. Príbeh sa zameria na hľadanie lásky a šťastia oboch. Kim So Eun V dráme si zahrá aj Kim So Rim, prostredné dieťa rodiny Kimovcov a mladšia sestra Kim Tae Joo. Lee Yoo Jin si zahrá ich mladší brat Kim Geon Woo.

Keďže v deji hrá veľkú úlohu rodina, na plagáte sa objavia všetci. Okrem štyroch postáv uvedených vyššie, plagát zobrazuje Yoon Gab Boon ( Kim Yong Rim ), Choi Mal Soon ( Jung Jae čoskoro ), Yoo Jung Sook ( Lee Kyung Jin ), Kim Haeng Bok ( Pieseň Seung Hwan ), Jang Se Ran ( Jang Mi Hee ), Wang Seung Goo ( Lee Seung Hyung ), Shin Mu Young ( Kim Seung Soo ), Jang Young Sik ( Min Sung Wook ), Jang Hyun Jung ( Wang Bit Na ), po Eun Joo ( Jung Soo Young ), Cha Yoon Ho ( Lee Tae Sung ), Lee Sang Min ( Moon Ye Won ), Jang Ji Woo (Jung Woo Jin) a Jang Soo Bin ( Ryu Ui Hyun ).Lee Kyung Jin a Song Seung Hwan budú hrať rodičov na obrazovke spolu s Min Sung Wook a Jung Soo Jung. V úlohách starých mám sa predstavia Jung Jae Soon a Kim Yong Rim. Bude zaujímavé sledovať, ako dráma zachytí jedinečnú rodinnú dynamiku vytvorenú spojením týchto kľúčových postáv a ich detí.

Spôsob, akým Kim Tae Joo a Lee Sang Joon nesú na plagáte zvyšok svojej rodiny nad sebou, symbolizuje, ako nesú väčšinu váhy rodiny ako najstaršie deti. Plagát tiež stelesňuje teplo a radosť, ktorá prichádza aj s rodinou.

“Three Bold Siblings” bude mať premiéru 24. septembra o 20:00. KST. Pozrite si upútavku na drámu tu !

Medzitým si pozrite Lee Ha Na v „ Kráľ strednej školy “:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )