Lee Jong Suk posiela bývalú hviezdu Junga Hae v kamióne na kávu pre nový film

 Lee Jong Suk posiela bývalú hviezdu Junga Hae v kamióne na kávu pre nový film

Lee Jong Suk poslal svojho bývalého „ Kým si spal 'Spoluhviezda Jung Hae In malý darček na natáčanie jeho pripravovaného filmu!

11. decembra Jung Hae In zverejnil na svojom osobnom účte na Instagrame sériu fotografií s popisom: „Lee Jong Suk poslal kamión s kávou pre hercov a štáb, ktorí usilovne pracujú na našom filme, keďže natáčanie sa blíži ku koncu. Ďakujem pekne, užijem si to.'

Pozrite si tento príspevok na InstagrameJong-suk, ktorý poslal kamión s kávou pre hercov a štáb, ktorí sa na konci natáčania trápia. Ďakujem veľmi pekne. Chceš piť? #89mansion je najlepší!! Ďakujem aj personálu!

Príspevok zdieľaný používateľom Jung Hae-in (@holyhaein) na

Na fotografiách je Jung Hae In pózujúci pred kamiónom s kávou, ktorý poslal Lee Jong Suk, spolu s transparentmi s nápismi: „Členovia produkčného tímu ‚hudobného albumu‘ (predbežný názov), vychutnajte si šálku kávy s pekným Hae In,“ Produkčný tím, prosím, postarajte sa o náš Hae In“ a „Hae In, vychutnajte si dnes radšej šálku kávy ako pohár piva.“

Lee Jong Suk a Jung Hae In sa obaja objavili v SBS dráme „While You Were Sleeping“ v roku 2017. Jung Hae In momentálne pracuje na filme „Hudobný album“, v ktorom bude hrať po boku Kim Go Eun .

zdroj ( 1 )