Lee Joon, Hwang Jung Eum, Yoon Jong Hoon a ďalší Pripojte sa k Uhm Ki Joonovi v novej napínavej dráme od tvorcov „The Penthouse“

  Lee Joon, Hwang Jung Eum, Yoon Jong Hoon a ďalší Pripojte sa k Uhm Ki Joonovi v novej napínavej dráme od tvorcov „The Penthouse“

Pripravovaná dráma SBS „The Escape of the Seven“ (doslovný názov) oznámila svoju hviezdnu zostavu!

22. septembra bol potvrdený „Útek siedmich“. Lee Joon , Hwang Jung Eum , Yoon Jong Hoon , Lee Will Born , Shin Eun Kyung , Jo Yoon Hee , Jo Jae Yoon , a Lee Deok Hwa bude spájanie Uhm Ki Joon v pripravovanej dráme.

„The Escape of the Seven“ rozpráva príbeh siedmich ľudí, ktorí sú zapletení do prípadu nezvestného dievčaťa, ktoré čelia obrovskému incidentu, ktorý je spojený s mnohými klamstvami a túžbami. Dráma bude dynamicky zobrazovať cestu hľadania pravdy, ako aj krvavú odplatu, ktorá je ako boží trest. Scenáristka Kim Soon Ok tentoraz uvedie ďalšiu legendárnu drámu s intenzívnejším a netradičnejším príbehom. Predovšetkým sú vysoké očakávania, akú senzáciu vytvoria spisovateľka Kim Soon Ok a režisér Joo Dong Min po tom, čo predtým spolupracovali na filme „ Posledná cisárovná “ a hit „ Penthouse “séria.

Hviezdne obsadenie ešte viac vzbudzuje očakávanie. Uhm Ki Joon prevezme úlohu Matthewa Leeho, predstaviteľa najväčšej kórejskej mobilnej platformy. Matthew Lee je tajomná postava zahalená závojom do takej miery, že len málokto vie, kto to je. Diváci sú zvedaví, aké tajomstvá skrýva, keďže sa po zapletení do bizarného incidentu odhalí svetu. Po sérii „The Penthouse“ sa Uhm Ki Joon opäť zišiel so scenáristom Kim Soon Ok a režisérom Joo Dong Minom, čo zvýšilo očakávania jeho hereckej premeny.

Hwang Jung Eum urobí ďalšiu hereckú transformáciu prostredníctvom filmu „Útek siedmich“. Zahrá si Geum Ra Hee, talentovanú a odvážnu predstaviteľku dramatickej produkčnej spoločnosti. Geum Ra Hee je sebaistá žena, ktorá urobí čokoľvek, aby zarobila bohatstvo a úspech. Snaží sa nájsť svoju dcéru, ktorú opustila pred 15 rokmi, s cieľom zdediť veľké dedičstvo. Voľba, ktorú urobila, sa jej však vráti a úplne otrasie jej životom.

Lee Joon si zahrá Min Do Hyuka, prekérneho muža, ktorý bol kedysi gangsterom. Min Do Hyuk žije život len ​​preto, že sa narodil a nemá žiadne sny ani nádeje. Je to človek, ktorý žije a umiera z vernosti, no bohužiaľ jeho život je plný nečakaných sérií zrád. Očakáva sa, že Lee Joon stvárni Min Do Hyuka, ktorý sa navonok javí ako tvrdý a chladný, no jeho srdce je horúce ako oheň.

Yoon Jong Hoon si zahrá Yang Jin Mo, generálneho riaditeľa agentúry Cherry Entertainment. Yang Jin Mo je zvyčajne jemný, no má nekonečnú chamtivosť a keď vybuchne v hneve, nikto ho nezastaví. Pre Yang Jin Mo, ktorý je zbehlý v ohováraní druhých, môže byť včerajší nepriateľ dnešným súdruhom, ak mu to prospeje.

Lee Yoo Bi bude hrať Han Mo Ne, hviezdu kampusu a študenta idolu. So svojou oslnivou krásou, bohatou rodinou a výnimočným talentom je Han Mo Ne medzi svojimi priateľmi rádoby hviezdou. Jej osudovou slabosťou sú však klamstvá. V určitom okamihu sa jej život, ktorý je plný klamstiev, začne vymykať kontrole. Lee Yoo Bi rozlúskne príbeh komplikovanej postavy Han Mo Ne, ktorá skrýva svoju hlbokú temnú stránku a túžbu za milým úsmevom.

Shin Eun Kyung sa ujme úlohy pôrodníka-gynekológa Cha Joo Ran. Cha Joo Ran žije s predsedom Bangom (Lee Deok Hwa), bohatým mužom, ktorý je rovnako starý ako jej vlastný otec. Cha Joo Ran, ktorá skutočne miluje peniaze, ktoré má predseda Bang, robí v každom okamihu to najlepšie. V momente, keď sa však v jej vzťahu niečo pokazí, bude ťažké predvídať, čo urobí. Keď sa Geum Ra Hee, s ktorou Cha Joo Ran bojuje o majetok predsedu Banga, objaví s jedinou vnučkou muža, začne nastať veľká trhlina.

Rolu učiteľa umenia Go Myung Ji prevezme Jo Yoon Hee, ktorá sa na malé plátno vráti približne po troch rokoch. Go Myung Ji klame, aby ochránila to, čo si cení, a čím viac vecí musí chrániť, tým viac koná bez váhania. Je to postava, ktorá mení priebeh situácie tým, že vo svojej škole šíri podivné klebety, aby zabránila odhaleniu jej tajomstiev.

Jo Jae Yoon si zahrá Nam Chul Woo, detektíva na policajnej stanici Deokseon. Prepraný detektív v okrajovej časti mesta, ktorý nemá šťastie v kauzách, dostane po piatich rokoch rýchle povýšenie.

Lee Deok Hwa dodá dráme silu hraním Bang Chil Sung. Tiež známy ako predseda Bang, je známym vlastníkom budovy a bohatý na hotovosť. Žije so svojím nájomníkom Cha Joo Ran a otvára sa mu namiesto vlastnej rodiny. Jedného dňa sa pred ním zrazu objaví jeho vnučka, ktorá v ňom vyvoláva zmiešané pocity.

Produkčný tím poznamenal: „Príbeh zúfalého úteku o siedmich, ktorí sú prepletení túžbami a tajomstvami, sa bude dynamicky rozvíjať. Synergia medzi scenáristkou Kim Soon Ok, ktorá sa vrátila s ešte šokujúcejším a intenzívnejším príbehom, režisérom Joo Dong Minom, a hercami prinesie ďalšiu senzáciu.“

Dráma sa má vysielať v roku 2023. Zostaňte naladení na ďalšie aktualizácie!

Medzitým si pozrite Uhm Ki Joona v „ Strešný apartmán 3 “:

Sledovať teraz

Pozrite si tiež Hwang Jung Eum v „ Bola Pekná “:

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )