Lee Jung Jae a Shin Min Ah potvrdení pre novú drámu JTBC

 Lee Jung Jae a Shin Min Ah potvrdení pre novú drámu JTBC

Lee Jung Jae a Shin Min Ah sa zjednotí v dráme!

18. marca produkčný tím pripravovanej piatkovej a sobotňajšej drámy JTBC „Advisor“ (predbežný názov) odhalil, že Shin Min Ah je potvrdená pre hlavnú ženskú rolu. To bolo predtým oznámil že Lee Jung Jae hovoril o hlavnej mužskej úlohe a herec to potvrdil.

„Poradca“ rozpráva príbeh politikov, ktorí ovládajú svet, pričom stoja za reflektormi a zapájajú sa do nebezpečného hazardovania s politikou. Je to tiež príbeh o prežití „super“ poradcu Jang Tae Joona (Lee Jung Jae), ktorý je na ceste k získaniu najväčšej moci v krajine.

Shin Min Ah prevezme úlohu Kang Sun Young, političky, ktorá sa pokúša rozbiť sklenený strop. Kedysi bola talentovanou právničkou so skúsenosťami s moderovaním televízneho programu, ktorý sa zaoberá aktuálnym dianím, a teraz je novovybranou členkou výboru svojej politickej strany.

Hoci sa jej dostáva rešpekt a pochvala od žien za to, že sa postavila proti sklenenému stropu, pre jej poradcov je ťažšie s ňou vychádzať. Potvrdením svojho vzhľadu sa Shin Min Ah vráti na malú obrazovku prvýkrát po dvoch rokoch od drámy tvN z roku 2017 “ Zajtra s tebou .“

Produkčný tím povedal: „S herečkou Shin Min Ah, ktorá potvrdila svoje účinkovanie vo filme ‚Advisor‘, dopĺňa najlepšiu zostavu s Lee Jung Jae. Shin Min Ah, ktorá má krásny a vrúcny imidž, plánuje predviesť svoju „dievčenskú“ stránku, ktorá je plná vášne a sebavedomia, aby bez váhania bežala za svojím cieľom. So zmenami v jej imidži predstavíme príbeh, ktorý hovorí o konkurencii medzi hráčmi z Yeouido.“

Film „Advisor“, ktorý napísal Lee Dae Il z OCN „Life On Mars“ a režíroval Kwak Jung Hwan z „Miss Hammurabi“, by mal mať premiéru v máji.

zdroj ( 1 )