Lee Kyu Han, Lee Sun Bin a Heo Jung Min budú viesť špeciálnu drámu tvN

 Lee Kyu Han, Lee Sun Bin a Heo Jung Min budú viesť špeciálnu drámu tvN

Informovali o tom 12. decembra priemyselné zdroje Lee Kyuhan a Lee Sun Bin boli obsadení do hlavných úloh v špeciálnej dráme tvN „Dramatizácia už začala“ (doslovný preklad).

Neskôr boli správy o castingu potvrdené a Heo Jung Min bol tiež ohlásený ako súčasť obsadenia.

Špeciálna dráma je súčasťou „Drama Stage“ tvN, ktorá obsahuje drámy s jednou epizódou napísané novými autormi, ktorí debutujú. „Dramatizácia už začala“ je o mužovi a žene, ktorí sa rozhodli pretaviť svoj vlastný príbeh o rozchode do filmu a uvedomiť si skutočné dôvody svojho rozchodu. Režírovať ho bude Jung Hyung Geon, režisér filmu „Rude Miss Young Ae“.Lee Sun Bin hrá režisérku, ktorá sa snaží získať späť svoju bývalú reputáciu tým, že bude spolupracovať so svojím bývalým priateľom na scenári. Lee Kyu Han hrá scenáristu, ktorý si predtým siahol na úplné dno, no teraz je uznávaným spisovateľom. Tí dvaja boli raz milenci, no opäť sa stretávajú kvôli práci. Heo Jung Min hrá filmového producenta a priateľa oboch postáv.

Lee Kyu Han sa objavil v drámach ako „ Moje meno je Kim Sam Soon “, “ Bohatý syn “ a „ Mám milenca “ a momentálne sa pracuje na „ Korunovaný klaun .“ Lee Sun Bin sa objavil v „ Tím 38 , „Criminal Minds“ a „Sketch“, kým najnovšia práca Heo Jung Min bola v „ Choďte späť pár “, „Evergreen“ a „100 Days My Prince“.

zdroj ( 1 ) ( dva )