Lee Na Young a Lee Jong Suk hviezdili v prvej ukážke plagátov pre novú drámu tvN

 Lee Na Young a Lee Jong Suk hviezdili v prvej ukážke plagátov pre novú drámu tvN

Pripravovaná dráma tvN „Romance Supplement“ (doslovný názov) zverejnila svoje prvé plagáty hlavných úloh Lee Na Young a Lee Jong Suk .

„Romance Supplement“ sa uskutoční vo vydavateľstve a bude rozprávať teplý príbeh tých, ktorí tvoria knihy. Producentský režisér Lee Jung Hyo, ktorý bol obľúbený pre svoju prácu na drámach, ako je „Život na Marse“ OCN a „Dobrá manželka“ od tvN, sa po spolupráci na dráme z roku 2012 opäť spojil so scenáristom Jung Hyun Jungom „ Potrebujem Romantiku “ na vytvorenie novej romantickej komédie.

Očakávania sú tiež veľké, pretože to bude prvá dráma Lee Na Younga po deviatich rokoch a Lee Jong Suk je herec, ktorý nesklame, ktorú každú novú postavu privedie k životu. Lee Na Young si zahrá pozitívneho a energického Kang Dan Yi, zatiaľ čo Lee Jong Suk prevezme úlohu „Idolu sveta literatúry“ geniálneho spisovateľa Cha Eun Ho. Zvedavosť stúpa, keď slogan znie: 'A tak sa začala ich ďalšia kapitola.' Ďalší upútavkový plagát zobrazuje tých dvoch obklopených knihami, ako ukazujú len ich oči plné šibalstva.Lee Na Young prevezme úlohu Kang Dan Yi, ktorý bol kedysi talentovaným a známym textárom, ale teraz sa z neho stal veľmi talentovaný, no ignorovaný jedinec. Po jej boku je Cha Eun Ho od Lee Jong Suka, najmladší šéfredaktor vydavateľstva Gyeo Ru a idol literárneho sveta. Bude zaujímavé sledovať, aká nová kapitola je pred nami, keď sa Kang Dan Yi pokúsi dostať druhú šancu vo svojej kariére a Cha Eun Ho sa stane pevnou súčasťou jej života.

„Romance Supplement“ bude pokračovaním drámy „Memories of the Alhambra“ a bude sa vysielať v prvej polovici roku 2019 na tvN.

zdroj ( 1 )