Lee Pil Mo a Seo Soo Yeon prekypujú láskou pri príprave na mladomanželia + spievajte si na svadbe

  Lee Pil Mo a Seo Soo Yeon prekypujú láskou pri príprave na mladomanželia + spievajte si na svadbe

Lee Pilmo a Seo Soo Yeon opäť raz ukázali svoju vášnivú lásku k sebe!

Vo vysielaní TV Chosun 14. februára „ Chuť lásky ,“ boli predvedení Lee Pil Mo a Seo Soo Yeon pri zdobení ich nového domu. Seo Soo Yeon priniesla okázalú prikrývku a šesť vankúšov, na ktoré sa Lee Pil Mo spýtal: „Kde teda budem spať? Seo Soo Yeon odpovedal: 'Môžeme to dať dole, keď spíme,' a dodal: 'Mali by sme mať novomanželskú atmosféru.'Zatiaľ čo Lee Pil Mo obdivoval zručnosti Seo Soo Yeon pri zdobení interiéru, keď pridala žiarivo oranžovú prikrývku na rozjasnenie postele, vyjadril svoje prekvapenie, keď k posteli pridala ďalšie dva vankúše. Lee Pil Mo sa znova spýtal, v nemom úžase: „Tu je viac vankúšov. Kde budem spať?' Seo Soo Yeon odpovedal, že vankúše sú doplnky. V štúdiu však Lee Yong Jin dodal: 'Ak je tam osem vankúšov, potom by v rodine malo byť aspoň 13 ľudí.'

Potom sa milá dvojica rozhodla napísať rodinné motto. Lee Pil Mo napísal: „Budem ťa milovať až do dňa, keď zomriem,“ prinútil Seo Soo Yeon otázku: „Nie je to priznanie, nie rodinné motto? Lee Pil Mo sladko odpovedal, že sa to počíta aj ako motto. Nakoniec sa na návrh Seo Soo Yeon obaja rozhodli pre svoje rodinné motto: „Šťastie začína doma“. Dvaja pristúpili k výrobe srdca s odtlačkami prstov, ktoré použili na podpis dokumentu.

Lee Pil Mo sa tiež spýtal: 'Ako sa cítite, keď do svadby zostáva týždeň?' na čo Seo Soo Yeon odpovedal: „Zbláznil som sa. Robím veľa, ale nemôžem sa sústrediť na každú jednotlivú vec.' Lee Pil Mo ju rozveselil slovami: „Netreba byť dokonalá vo všetkom.

Vysielanie potom pokračovalo ukazovaním záberov zo svadby páru. Mnoho hviezd sa zúčastnilo, aby sa podelili o svoje požehnania , počítajúc do toho Jung Il Woo , Lee Ji Ahn, Kwon Min Joong , Kim Young Chul , a Syn Hyun Joo , ktorý na svadbe pôsobil ako hlavný hostiteľ.

Pár vstúpil na recepciu a keď Son Hyun Joo povedal svoj svadobný sľub, obaja veľmi nadšene odpovedali „Áno“. Lee Pil Mo a Seo Soo Yeon tiež spievali na svoj vlastný svadobný obrad. Seo Soo Yeon si na spievanie vybrala pieseň „Girl“ od Lee Moon Sae, čo bola pieseň, ktorou vyznala svoje city k Lee Pil Moovi, a nakoniec sa uprostred piesne rozplakala. Lee Pil Mo zaspieval pieseň „Thanks“ od Kim Dong Ryula, aby vyjadril svoju lásku.

Son Hyun Joo povedal: „Lee Pil Mo nie je spevák, ktorý vydáva piesne. Vydal som dva albumy. Dúfam, že pár žije život ako [text v] mojej piesni. Budem spievať iba dva riadky,' a pokračoval v spievaní: 'Aj keď sa na teba pozerám, chcem ťa vidieť.'

Po svadobnom obrade odišli Lee Pil Mo a Seo Soo Yeon na svadobnú cestu na Maldivy.

„Taste of Love“ sa vysiela každý štvrtok o 23:00. KST.

zdroj ( 1 )