Lee Sa Gang a Ron odhaľujú svoj manželský život spolu a strávia deň s mamou Lee Sa Ganga

 Lee Sa Gang a Ron odhaľujú svoj manželský život spolu a strávia deň s mamou Lee Sa Ganga

Režisér hudobných videí Lee Sa Gang a Ron z BIGFLO vpustili divákov do ich života prostredníctvom novej reality show!

Vo vysielaní relácie MBN „Modern Family“ 1. marca sa pár prvýkrát objavil v šou a prezradil, aký bol ich život týždeň pred svadbou.

Počas tejto epizódy cestovala mama Lee Sa Ganga z Daegu do Soulu, aby pomohla s prípravami svadby. Mama režiséra MV upútala pozornosť všetkých čiernym kožuchom a žiarivo červeným kufrom a predstavila sa svojou prezývkou „Hwajin Lee Myung Sook“. Lee Sa Gang vysvetlil: „Moja mama nepracuje v umení, ale chce svoju prezývku používať trochu viac. Hwa znamená harmonizovať a Jin znamená posunúť sa vpred. Má rovnaký význam ako skutočné meno môjho manžela, Chun Byung Hwa.“

Jej mama opatrne otvorila informácie o svojom zaťovi Ronovi. Začala: „Spočiatku som nesúhlasila, pretože bol mladý. Ale keď som s ním strávil čas, zistil som, že je to optimistický človek. Teraz mám Rona rád za to, aký je ako človek.'

Svoju lásku k svojmu zaťovi vyjadrila nekonečným dotieraním. Navrhla mu, aby na svadbu schudol, no zároveň dodala: „Sa Gang sa vydáva, ale ako rodič sa cítim spokojný a šťastný.“ Potom navrhla, aby si išli kúpiť veci, ktoré potrebujú, a traja zamierili do obchodu s posteľnou bielizňou.

Pri pohľade na podložku, ktorú pre nich vybrala jej mama, Lee Sa Gang povedala: „Myslím, že je to príliš drahé,“ a jej mama odpovedala: „Vy ste takí šetrní, že ma to rozčuľuje.“ Svokra vo svojom rozhovore povedala: 'Dúfam, že budú žiť krásne, spôsobom, ktorý sa hodí do novomanželského domova.' Nakoniec sa jej podarilo kúpiť jeden vankúš pre pár po tom, čo ich prosila, aby im dovolili niečo kúpiť.

Po návrate do domu Rona a Lee Sa Ganga Ron rozveselil svoju svokru tým, že vyrobil mille-feuille nabe. Všetci traja si potom spolu ľahli do postele a šokovali všetkých v štúdiu. Lee Sa Gang prezradil: „Vždy spolu spíme v jednej posteli, kedykoľvek k nám príde moja mama,“ a všetkých ešte viac prekvapil.

„Moderná rodina“ sa vysiela v piatok o 23:00. KST.

Zdroj ( 1 ) ( dva )