Lee Si Eon sa údajne vráti k „Žijem sám“ po oznámení Jun Hyun Moo a Han Hye Jin o rozchode

 Lee Si Eon sa údajne vráti k „Žijem sám“ po oznámení Jun Hyun Moo a Han Hye Jin o rozchode

Lee Si Eon môže sa vrátiť do „ Bývam sám “!

8. marca spravodajské médium Ilgan Sports oznámilo, že film „I Live Alone“ MBC sa začne opäť natáčať 11. marca po oznámení Jun Hyun Moo a Han Hye Jin s rozchod a dočasné voľno z predstavenia. Bolo tiež oznámené, že na týchto natáčaniach sa zúčastnia Lee Si Eon, Park Na Rae, Kian84 a Sung Hoon.

Kvôli konfliktom v plánovaní v marci Lee Si Eon pôvodne plánoval odstúpiť od natáčania „I Live Alone“. Jeho mesačná prestávka bola oznámená aj prostredníctvom vysielania, no kvôli neočakávanej situácii v programe požiadali produkčné štáby, aby sa herec opäť zapojil do šou.

Podľa správy šou teraz chýba ústredná postava, ktorá by viedla program, keďže Jun Hyun Moo a Han Hye Jin budú preč na neurčitý čas. Lee Si Eon údajne upravuje svoj rozvrh, aby sa mohol zúčastniť natáčania 11. marca.

Henry, stály člen obsadenia, sa nezúčastní na natáčaní šou 11. marca, ale očakáva sa, že sa tento mesiac vráti k filmu „I Live Alone“ po zmenách v pláne. Hwasa z MAMAMOO sa v marci neplánuje zúčastniť natáčania filmu „I Live Alone“.

Zdroj ( 1 )

Najlepší fotografický kredit: Xportsnews