Lee Yi Kyung potvrdený pre druhú sezónu „Vitajte na Waikiki“

 Lee Yi Kyung potvrdený pre druhú sezónu „Vitajte na Waikiki“

Lee Yi Kyung sa vráti v druhej sezóne JTBC Vitajte na Waikiki “!

8. januára spoločnosť HB Entertainment oficiálne oznámila: „Po vystúpení v 1. sérii 'Welcome to Waikiki' bolo potvrdené, že herec Lee Yi Kyung sa objaví aj v 2. sérii.

Agentúra pokračovala: „V sezóne 1 [Lee Yi Kyung] ukázal širokú škálu jedinečných a odlišných kvalít prostredníctvom stvárnenia postavy, ktorá bola komická aj úprimná. V súlade s tým ukáže mnoho kúziel aj v sezóne 2, bez toho, aby divákom dal jedinú šancu nudiť sa. Žiadame vás, aby ste sa tešili.”Lee Yi Kyung si zopakuje svoju rolu z prvej série „Welcome to Waikiki“, v ktorej hral ako Lee Joon Gi, zdanlivo bezstarostne zápasiaci herec so skrytými emocionálnymi ranami. Napriek tomu, že je roztomilý Lee Joon Gi výtržník náchylný na nehody, ukázalo sa, že ho nemožno nenávidieť. Táto rola tiež poskytla Lee Yi Kyungovi šancu predviesť svoje zručné komické herectvo a vážnejší, emotívny výkon, keď stvárnil tajnú bolesť skrytú za veselým úsmevom Lee Joon Gi.

Ahn So Hee , Kim Seon Ho , Kang Han Na , Shin Hyun Soo a Moon Ga Young sú momentálne v rozhovoroch, aby sa objavili aj v nadchádzajúcej sezóne.

Druhá sezóna „Vitajte na Waikiki“ je naplánovaná na premiéru niekedy v prvej polovici roku 2019.

Medzitým si pozrite Lee Yi Kyunga v jeho aktuálne vysielanej dráme MBC “ Deti nikoho “ nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )