Lee Yoo Young a Kim Min Jung hrajú v novej dráme Choi Siwon

 Lee Yoo Young a Kim Min Jung hrajú v novej dráme Choi Siwon

Lee Yoo Young a Kim Min Young bude hrať v pripravovanej dráme KBS 2TV!

„Dear Citizens“ (doslovný preklad) je komediálna kriminálna dráma, kde sa podvodník, ktorý sa oženil s policajtom, zmieta v sérii neplánovaných incidentov a nakoniec sa uchádza o poslanca do Národného zhromaždenia.

Super Junior's Choi Siwon bol predtým potvrdil hrať hlavnú úlohu Yang Jung Kooka, veterána podvodníka, ktorého polícia nikdy nechytila. Pochádza z rodiny, ktorá sa ako rodinný podnik dopúšťa podvodov, no nakoniec ho podvedie jeho priateľka, ktorá utečie s ich manželskými fondmi. Zatiaľ čo popíja svoje pocity zrady, stretáva Kim Mi Young a pri výmene prvých pohľadov lietajú iskry. Tak dobre sa trafili, že uzol nakoniec zaviažu až po roku. Samozrejme, klame Kim Mi Young, že je absolventom Národnej univerzity v Soule , ktorý prevádzkuje vlastnú firmu, no po svadbe dostane Yang Jung Kook svoje vlastné šokujúce priznanie, keď mu Kim Mi Young povie, že je v skutočnosti policajt.Lee Yoo Young sa ujme úlohy Kim Mi Young. Kedysi sa preslávila tým, že je zviera na párty, a keď sa stane policajným detektívom, obnoví svoj život. Prichytí svojho priateľa, ako ju podvádza, a so zlomeným srdcom nakoniec stretne Yang Jung Kooka. Títo dvaja sa zblížia potom, čo nadávajú na svojich bývalých a vstúpia do vzájomného vzťahu. Kim Mi Young nezverejňuje Yang Jung Kookovi skutočnosť, že je policajtkou, pretože to na nej jej bývalý nenávidel. Keď sa Yang Jung Kookovi v deň svadby konečne prizná zo svojho skutočného života, zistí, že sa začína meniť.

Kim Min Jung hrá rolu tajomnej ženy, ktorá sa stala východiskovým bodom kandidatúry Yang Jung Kooka do Národného zhromaždenia. Ako štvrtá dcéra Park Sang Pil, legendy v odvetví súkromných pôžičiek, sa naučila stať sa jeho nástupkyňou, pretože nemá syna, ktorý by zdedil firmu. Jedného dňa sa jej otec zrúti po tom, čo ho podviedol cudzí muž. Po obsadení voľného miesta svojho otca rozširuje úverový biznis. Keď nájde muža, ktorý podviedol jej otca – Yang Jung Kook – urobí zvláštny návrh a oznámi mu, že sa mu nebude pomstiť. Skôr ho zachráni, kým sa bude uchádzať o kreslo v Národnom zhromaždení.

Produkčný štáb filmu „Dear Citizens“ uviedol: „Vážení občania“, ktorý rozpráva príbeh o podvodníkovi, ktorý má manželku policajta a uchádza sa o kreslo v Národnom zhromaždení, bude smiať občanov scenáru spisovateľa Han Jung Hoona, ktorý obsahuje komický nádych spolu s vrúcnou a emotívnou réžiou PD Kim Jung Hyun. Prosím, tešte sa na Choi Siwon, Lee Yoo Young a Kim Min Jung, centrum rozruchu kandidovať do Národného zhromaždenia, a ich nádherné premeny.“

„Dear Citizens“ má premiéru v marci 2019 po odvysielaní „ Proste tancuj “ a „Susedský právnik Jo Deul Ho 2.“

zdroj ( 1 )