Lovelyz zdieľa reakciu na to, že pieseň „Twinkle“ z roku 2017 rastie v popularite

 Lovelyz zdieľa reakciu na to, že pieseň „Twinkle“ z roku 2017 rastie v popularite

Lovelyz hovorili o ich reakcii na to, že ich pieseň „Twinkle“ z roku 2017 sa tieto sviatky stala populárnejšou!

Dievčenská skupina Woollim Entertainment vydala „ Trblietať sa “ v novembri 2017 ako titulná skladba ich tretieho mini albumu „Fall in Lovelyz“.

Nedávno sa v online komunitách spomínala skladba „Twinkle“ ako perfektná zimná pieseň, pričom mnohí poukazovali na to, ako to znie ako koleda. Lovelyzovo predstavenie piesne na albume „ Hudobná banka “ z minulého roka sa 12. decembra dostalo na prvé miesto v zozname obľúbených videí Naver’s TV Cast Top 100 a „Twinkle“ sa dostalo aj na prvé miesto v rebríčku Melon’s Sudden Rise. Výkon ďalej prekonal 1 milión zhliadnutí Naver do 22. decembra.Po zvýšení záujmu skupina vykonala „Twinkle“ na epizóda „Music Bank“ z 21. decembra v rámci vianočného špeciálu predstavenia.

Lovelyz usporiadal 24. decembra zábavný štedrovečerný večierok so svojimi fanúšikmi prostredníctvom vysielania V Live. Keď sa Kei spýtal na nárast popularity „Twinkle“, povedal: „Keď sme propagovali „Twinkle“, reakcia bola trochu sklamaním, ale teraz sa mu dostáva veľa lásky. Som tak vďačný.' Tiež dodala, že je to všetko vďaka ich fanúšikom, Lovelinusovi.

Baby Soul sa vyjadrila, že bola šokovaná, keď sa zobudila a zistila, že video bolo videné toľkokrát. Sujeong povedal: „Keď som to videl, bol som ohromený. Úžasnejšie na tom je, že neuveriteľné množstvo zhliadnutí a komentárov k vystúpeniu, ktoré sme nedávno predviedli aj my!“


Lovelyz sa nedávno vrátil s „ Stratené N nájdené ' v novembri.

Máte tento rok skladbu „Twinkle“ v sviatočnom zozname?

zdroj ( 1 ) ( dva ) ( 3 ) ( 4 )