Luna z f(x) varuje fanúšikov, že sa za ňu vydávajú falošné účty

  Luna z f(x) varuje fanúšikov, že sa za ňu vydávajú falošné účty

f(x). Mesiac varovala fanúšikov pred prepracovaným falošným účtom na Facebooku, ktorý sa za ňu vydáva.

14. decembra Luna na svojom Instagrame zverejnila: „Nie som si istá, či som zablokovaná, ale tento účet na Facebooku sa vydáva za Lunu. Nemohol som vidieť účet, takže keď sa iné celebrity alebo ľudia, ktorých poznám, opýtali, či som to ja, odpovedal som, že účet mám, ale nepoužívam ho často. Nevedel som, že účet bol až do takej miery, že som predstieral, že som Luna, a kontaktoval ľudí okolo mňa. Ak to [vlastník falošného účtu] uvidí, odstráňte účet a už nikdy sa za mňa nevydajte! Som veľmi naštvaný.'

Pozrite si tento príspevok na InstagrameFacebook Tento účet je účet vydávajúci sa za Lunu. Neviem, či je zablokovaný! Nemohol som to vidieť, takže keď sa ma celebrity a známi pýtali, či som to ja, povedal som, že to robím, ale nerobím to často. Prosím, nerobte to! Som taká naštvaná.

Príspevok zdieľaný používateľom Luna (@hermosavidaluna) na

Čoskoro potom Luna zverejnila ďalšie obrázky z falošného účtu. Dodala: „Ak ste videli toto falošné Facebook ID, ktoré sa vydáva za Lunu, alebo ste si ich pridali ako priateľov, nahláste to! Tiež sa ospravedlňujem, pretože som mal tejto záležitosti venovať väčšiu pozornosť. Je pre mňa úľavou, že o tom aspoň viem. Ak ste si pridali tento účet ako priateľa na Facebooku, nahláste ho! Oficiálne som overil svoje Facebook ID (Luna), takže účet sa objaví, keď budete hľadať Luna na Facebooku.“

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

• Facebook sa vydáva za Lunu Ak ste videli toto ID alebo ste si pridali priateľa, nahláste to! A mala som si davat vacsi pozor, prepac.. som fakt rada, ze som sa to teraz dozvedela?? Ak ste si pridali toto ID ako priateľa, nahláste to! • Ja (Luna) som oficiálne overil svoje Facebook ID, takže ak si Lunu vyhľadáte na Facebooku, nájdete ju.

Príspevok zdieľaný používateľom Luna (@hermosavidaluna) na

Obrázky, ktoré boli zachytené z falošného účtu, spôsobujú, že Luna komunikuje so svojimi fanúšikmi. Mnohí fanúšikovia boli prekvapení, keď falošný účet aktualizoval rôzne príspevky a snímky obrazoviek aplikácií na odosielanie správ, ktoré sa zdali byť o jej osobnom živote.

V súčasnosti je Luna zaneprázdnená vystupovaním ako špeciálna dídžejka pre „Lee Suzy’s Gayo Plaza“ KBS Cool FM.

zdroj ( 1 )