MAMAMOO’s Wheein reaguje na obvinenia z podvodu voči svojmu otcovi

 MAMAMOO’s Wheein reaguje na obvinenia z podvodu voči svojmu otcovi

27. novembra začal medzi online komunitami kolovať príspevok s názvom „Môj otec zomrel a moja rodina sa rozpadla kvôli otcovi člena MAMAMOO“.

V príspevku autor uviedol, že otec člena MAMAMOO prevádzkoval spoločnosť, ktorá vyrábala veci ako kontajnery, prenosné kúpeľne a karavany. Spisovateľov otec prevádzkoval nákladnú spoločnosť, ktorá mala na starosti prepravu nákladu.

V príspevku sa uvádzalo: „Keď bol môj otec nažive, kontajnerová spoločnosť bola významnou spoločnosťou. Ale keďže medzi našimi spoločnosťami neexistoval vzťah založený na dôvere, chceli sme sa vyhnúť odkladom platieb. Znovu a znovu sa chválil, že jeho dcéra je súčasťou dievčenskej skupiny s názvom MAMAMOO a uisťoval nás [o platbách] týmto spôsobom.“

Príspevok pokračoval: „Do určitej miery sme mu verili, pretože jeho dcéra bola slávna celebrita a pokračovali v našom obchodnom vzťahu. Potom sa však platby neustále odkladali. Ďalší deň by to posunul späť tým, že povedal: ‚Splatím to čoskoro! Peniaze prídu budúci týždeň a ja vám ich hneď vrátim.‘ Keďže platby za nákup prichádzali neskôr a neskôr, začali na nás nákladní vodiči tlačiť v telefonátoch.“

Pisateľ príspevku ďalej uviedol, že ich otcovi počas týchto finančných problémov diagnostikovali rakovinu pankreasu a v dôsledku toho sa ich rodina rozpadla. 'Dokonca aj potom sa platby neustále posúvali,' napísali. 'Môj otec zomrel takmer pred tromi rokmi a dlh stále nebol splatený.'

Spisovateľ povedal, že podnikli právne kroky za dlh vo výške 20 miliónov wonov (asi 17 700 dolárov), ale otec člena MAMAMOO stále neprevzal zodpovednosť. Dodali, že boli nútení použiť životné poistenie svojho otca na zaplatenie súdnych trov a nahrali kópiu právneho dokumentu do príspevku.

Neskôr v ten istý deň agentúra MAMAMOO, RBW, vydala oficiálne vyhlásenie v mene Wheeina, o ktorom sa verilo, že sa príspevok týka.

Vyhlásenie znie: „Vyrastal som bez podpory môjho biologického otca. Nevenoval pozornosť našej rodine a zanedbával svoje povinnosti hlavy domácnosti. Moja rodina vždy trpela neočakávanými dlhmi, ktoré narobil.

„Moji rodičia sa rozviedli v roku 2012, ale ešte pred niekoľkými mesiacmi musela moja matka žiť s povesťou delikventného dlžníka. Od rozvodu sme žili oddelene od môjho otca, ale s mamou sme sa stále museli vyrovnať so škodami, ktoré predtým spôsobil.

„Pred niekoľkými rokmi som ho pri poslednej komunikácii s mojím biologickým otcom požiadal, aby sa pokúsil nespôsobovať už viac bolesti mojej matke a mne a aby sme odteraz viedli oddelené životy. Odvtedy sa ma niekoľkokrát pokúšal kontaktovať, ale nikdy som nezdvihol. Dlhé roky som s ním nemal žiadnu formu výmeny ani kontaktu. V súčasnosti netuším, kde žije, čo robí a ako žije.

„Vzhľadom na túto situáciu nás obvinenia, ktoré vyvstali, veľmi zaskočili. Poradím sa so svojou rodinou a budem pracovať, aby som situáciu čo najlepšie vyriešil. Ospravedlňujem sa svojim členom MAMAMOO a ospravedlňujem sa všetkým za to, že som vyvolal znepokojenie nad touto kontroverziou.

zdroj ( 1 ) ( dva )