MBC hlási podozrenia, že T.O.P spoločnosti BIGBANG dostáva špeciálne zaobchádzanie počas vojenskej služby + odpoveď YG a okresného úradu Yongsan

 MBC hlási podozrenia, že T.O.P spoločnosti BIGBANG dostáva špeciálne zaobchádzanie počas vojenskej služby + odpoveď YG a okresného úradu Yongsan

„Newsdesk“ MBC informoval 19. marca o počte dní práceneschopnosti, ktoré člen BIGBANG T.O.P zobral.

T.O.P v súčasnosti plní povinnú vojenskú službu ako pracovník verejnej služby na okresnom úrade Yongsan. Pracuje od utorka do soboty, od 10. do 19. hodiny. každý deň s voľnými nedeľami a pondelkami.

„Newsdesk“ uviedol, že si prezreli kalendár pracovných dní T.O.P. a zistili, že v porovnaní s jeho rovesníkmi bolo oveľa viac dní čerpaných ako práceneschopnosť a že väčšinou boli naplánované pred alebo po iných dňoch voľna.Po sviatku Chuseok vlani v septembri, keď sa jeho dni dovolenky striedali s pracovnými dňami, T.O.P čerpal v pracovné dni práceneschopnosť. Preto bol 23. september zvyčajným dňom voľna, 24. až 26. deň bol sviatok Chuseok, 27. deň práceneschopnosti, 28. september bol dňom dovolenky, aby si vynahradil zmeškaný bežný deň voľna v pondelok, 29. deň práceneschopnosti a september Od 30. do 1. októbra boli jeho obvyklé voľné dni. Bolo teda deväť dní voľna za sebou.

Okrem toho si vzal deň voľna pred Memorial Day (6. júna) ako nemocenskú dovolenku, čím dosiahol štyri dni voľna za sebou vrátane dvoch obvyklých dní voľna v nedeľu a pondelok.

Za obe obdobia „Newsdesk“ uvádza, že neboli predložené žiadne lekárske správy, ktoré by vysvetlili dôvod jeho práceneschopnosti.

Ostatné dni práceneschopnosti boli tiež väčšinou zaradené na sobotu alebo utorok (pred alebo po jeho zvyčajných dňoch voľna). Z 19 dní práceneschopnosti bolo 15 z nich čerpaných popri zvyčajnom dni voľna. T.O.P cituje 'Newsdesk' ako povedal: 'Bolo to preto, že som mal vtedy panickú poruchu a som trochu chorý.'

„Newsdesk“ sa pozrel na rozvrh 226 ďalších pracovníkov verejnej služby v okresnom úrade Yongsan. Povedali, že (okrem nevyhnutných prípadov, ako sú prípady s diagnostikovanými chorobami alebo nehody), T.O.P si vzal trikrát toľko dní práceneschopnosti, ako je priemer, a štyrikrát toľko dní, ktoré boli vedľa dní dovolenky.

Predajňa skontrolovala u zubára, že T.O.P bol ošetrený v deň práceneschopnosti, aby zistil, či voľno bolo nevyhnutné. Zistilo sa, že zubár je otvorený vo večerných hodinách do 21:00. vo štvrtok na ošetrenie.

„Newsdesk“ uviedol, že okresný úrad Yongsan uviedol, že T.O.P. nedostáva špeciálne zaobchádzanie za to, že je celebritou.

YG Entertainment v telefonáte pre spravodajský portál Hankook Ilbo uviedla: „T.O.P v súčasnosti poskytuje alternatívnu službu, takže od našej agentúry nemôžeme poskytnúť žiadne vyhlásenie. Budete sa musieť opýtať okresného úradu Yongsan.'

zdroj ( 1 ) ( dva )