Meghan Markle a princ Harry zriedkavo rozdávajú školské potreby ľuďom v núdzi

 Meghan Markle a princ Harry zriedkavo rozdávajú školské potreby ľuďom v núdzi

Meghan Markle a Princ Harry pozdravte rozkošného chlapca počas dobrovoľníckej práce na podujatí Baby2Baby, ktoré sa konalo v stredu (19. augusta) v Los Angeles.

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu pomohli distribuovať školské potreby a ďalšie predmety, ktoré budú deti potrebovať pri príprave na nadchádzajúci školský rok.

Megan a Harry obaja mali masky a rukavice, keď dávali zásoby ľuďom, ktorí zastavili v autách.

Pár sa presťahoval z Beverly Hills do Santa Barbary a nedávno urobili virtuálnu podobu zo svojho nového domova .

Megan a Harry predtým prejavili podporu Baby2Baby v apríli 2019, keď povzbudili fanúšikov, aby darovali štyrom rôznym organizáciám, vrátane Baby2Baby, na počesť svojho syna. Archie .

Spoluzakladateľ organizácií Kelly Sawyer Patricof povedal Ľudia ako im táto zástrčka pomohla získať toľko novej podpory.

„Naši darcovia sú vo všeobecnosti väčšinou v USA, takže mať ľudí z Guadalajary po Taliansko, aby darovali Baby2Baby, bolo naozaj vzrušujúce,“ povedala. „Nielen, že sme dostali peňažné dary, ale aj toľko základných vecí, ktoré rozdávame, pribúda – postieľky, plienky, zubné kefky, detské deky, pyžamá, všetky druhy produktových darov základných vecí, ktoré poskytujeme deťom v potrebovať.”

Kliknutím na prezentáciu Instagramu zobrazíte ďalšie fotografie…

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Baby2Baby s hrdosťou usporiadala distribúciu v Knox Elementary v Južnom LA, keď sa študenti z celej krajiny tento týždeň vracajú k dištančnému vzdelávaniu. Ďakujeme vojvodovi a vojvodkyni zo Sussexu za to, že sa pripojili k nášmu tímu a pomohli nám distribuovať školské potreby, oblečenie, hygienické potreby, jedlo a ďalšie veci deťom, ktoré tieto základné veci potrebujú viac ako kedykoľvek predtým počas tohto bezprecedentného obdobia návratu do školy.

Príspevok zdieľaný používateľom Baby2Baby (@baby2baby) zapnuté