„Menej ako zlo“ pokračuje na vrchole hodnotení od pondelka do utorka, pretože „Môj podivný hrdina“ zažíva vzostup

 „Menej ako zlo“ pokračuje na vrchole hodnotení od pondelka do utorka, pretože „Môj podivný hrdina“ zažíva vzostup

MBC Menej ako zlo “ sa drží na prvom mieste v sledovanosti drám od pondelka do utorka!

Podľa údajov zverejnených spoločnosťou Nielsen Korea 12. decembra sa najnovšia epizóda „Menej ako zlo“, ktorá sa odvysielala 12. decembra, tešila celoštátnej priemernej sledovanosti 7,3 percenta a 8,7 percenta za jej dve časti. Aj keď ide o mierny pokles v porovnaní s hodnoteniami predchádzajúcej epizódy, dráma si dokázala udržať prvé miesto vo svojom časovom úseku.

Bola za tým nová dráma SBS “ Môj zvláštny hrdina ,“ ktorá sa od svojej premiérovej epizódy tešila nárastu sledovanosti. Dráma dosiahla rating 4,6 percenta a 6,1 percenta v celoštátnej sledovanosti svojich dvoch častí, pričom vrchol dosiahla 8,9 percenta v hodnotení v reálnom čase.

tvN“ Mama víla a drevorubač ” mala sledovanosť 3,3 percenta a dosiahla vrchol 3,9 percenta v hodnotení v reálnom čase. Medzitým JTBC „Clean with Passion for Now“ zaznamenal 0,5-percentný pokles hodnotenia na 3,0 percenta. Treba si uvedomiť, že pri káblových drámach sa sledovanosť počíta trochu inak.

Nakoniec, KBS 2TV Proste tancuj ” dosiahlo hodnotenie 2,3 percenta pre obe jeho časti, pričom sa tešilo nárastu hodnotenia predchádzajúcej epizódy 1,7 percenta a 2,0 percenta.

Pozrite si najnovšiu epizódu „My Strange Hero“ nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 ) ( dva ) ( 3 ) ( 4 )