Mesačné a týždenné rebríčky NewJeans, NCT 127, STAYC, Lee Chan Won a ďalšie

  Mesačné a týždenné rebríčky NewJeans, NCT 127, STAYC, Lee Chan Won a ďalšie

Kruhový graf ( predtým známy as Gaon Chart) zverejnila svoje najnovšie rebríčky rebríčkov za mesiac február a týždeň od 26. februára do 4. marca!

Mesačná tabuľka albumov

Vo februárovom rebríčku albumov bolo veľa nových položiek, počnúc albumom Lee Chan Won „ONE“ debutujúcim na 1. mieste! Vstup do grafu v sekunde bol SEDEMNÁSŤ Najnovšie vydanie BSS “ DRUHÝ VIETOR .“

Na vrchole rebríčka za posledný mesiac“ Kapitola Názov: POKUŠENIE “od TXT zostal silný v prvej päťke, klesol len o dve miesta na č. 3. Po TXT nasledoval NCT 127 najnovší prebalený album “ Ay-Yo ” v č. 4 a CHLAPEC je “ BUĎ BUDÝ ” debutovať na 5.

Týždenná tabuľka albumov

Debuty tiež dominovali v týždennom rebríčku albumov Circle! Jediný záznam, ktorý nebol debutom, bol „ Plyšový macko “ od STAYC, ktorý poskočil o 17 miest a obsadil pozíciu č.

Vrátane nových záznamov, ktoré nasledovali Hwang Minhyun debutový mini album “ Pravda alebo lož ,, OnlyOneOf's „seOul Collection“, Super junior Prvý album Yesunga Kvetinový zmysel “ (Špeciálna verzia) a IVE „ MILUJTE POTOP .“

Mesačný graf digitálnych + streamingov

Za mesiac február boli digitálne a streamingové grafy spoločnosti Circle úplne rovnaké – a takmer úplne ovládané NewJeans ! V najnovších hitoch NewJeans nenastala žiadna zmena “ To isté “ a „ O môj Bože “zostať silný na prvých dvoch miestach, zatiaľ čo “ Hype Boy “ dokázal poskočiť späť na tretie miesto.

Na štvrtom mieste bol Younhov virálny hit „ Horizont udalostí “ a debutová pieseň NewJeans “ Pozornosť “ zaokrúhli prvú päťku.

Týždenná digitálna + streamovacia tabuľka

Podobne ako mesačný graf, aj týždenné digitálne a streamingové grafy spoločnosti Circle mali presne rovnaké poradie. Rovnako ako v mesačných rebríčkoch, NewJeans obsadili prvé tri miesta s „Ditto“, „OMG“ a „Hype Boy“. Podobne „Event Horizon“ od Younha si udržal svoju 4. pozíciu. Na piatom mieste bola skladba „Fighting“ (s Lee Young Ji) od BSS zo SEVENTEEN.

Mesačný graf sťahovania

V najnovšom rebríčku sťahovania Circle za február sa NCT 127 umiestnili na prvom mieste so svojím štvrtým prebaleným albumom „Ay-Yo“!

Na 2. mieste debutovala skladba „Wish Lanterns“ od Lee Chana Wona, zatiaľ čo „ROAR“ od THE BOYZ sa dostala do rebríčka na 3. mieste. Ďalšou novinkou bola skladba „Fighting“ (s Lee Young Ji) od BSS od SEVENTEEN, po ktorej nasledoval „London Boy“ od Lim Young Woong sa vyšplhal o šesť priečok a dostal sa na 5. miesto.

Týždenná tabuľka na stiahnutie

Po umiestnení na prvom mieste v mesačnom rebríčku albumov si Lee Chan Won vyslúžil ďalšie číslo 1 v týždennom rebríčku sťahovania Circle so skladbou „Wish Lanterns“.

BTS Nová skladba spolupráce od J-Hope na ulici “ s J. Coleom vstúpila do rebríčka na 2. mieste, po ktorej nasledovala nová titulná skladba Hwang Min Hyun „Hidden Side“ debutujúca na 3. mieste.

Druhý zápis Lee Chana Wona do prvej päťky prichádza s „Cheers“, ktorý sa pôsobivo vyšplhal o 30 priečok a obsadil 4. miesto. Minulotýždňovým číslom 1 bol „ROAR“ od THE BOYZ, ktorý zostal silný na popredných priečkach na 5. mieste.

Mesačný + týždenný globálny graf K-Pop

Ako dôkaz dlhovekosti celosvetovej popularity týchto umelcov boli mesačné a týždenné globálne K-popové rebríčky Circle identické!

Na prvých dvoch miestach v mesačnom rebríčku sa vymenili „OMG“ a „Ditto“ od NewJeans, po ktorých nasledoval „Hype Boy“, ktorý si udržal svoju pozíciu na 3. mieste. LE SSERAFIM „ ANTIFRAGILE “ tiež zostal silný na č. 4 a “ VIBE “ od BIGBANG's Taeyang a BTS Jimin konala sa na č.5.

Mesačný sociálny graf

Februárový sociálny graf zaznamenal len malú zmenu BLACKPINK , NewJeans, BTS a Choi Yu Ree si udržiavajú svoje štyri najlepšie pozície. Na 5. mieste sa umiestnil TXT, ktorý vyletel o 20 miest, aby uzavrel prvú päťku.

Týždenný sociálny graf

Okrem vládnutia nad mesačným sociálnym rebríčkom sa BLACKPINK umiestnil aj na vrchole týždenného rebríčka spoločnosti Circle! Pozície si vymenili BTS a NewJeans, po ktorých nasledoval Choi Yu Ree, ktorý sa udržal na 4. mieste. Späť do prvej päťky poskočil Lim Young Woong po tom, čo sa vyšplhal na dve miesta.

Všetkým umelcom blahoželáme!

Zdroj ( 1 )