Minhwan a Yulhee z FTISLAND zažijú realitu pobytu vonku so svojím dieťaťom

 Minhwan a Yulhee z FTISLAND zažijú realitu pobytu vonku so svojím dieťaťom

Minhwan a Yulhee z FTISLAND si užili rodinný výlet!

V epizóde 2. januára KBS 2TV „Mr. Domáci manžel,“ Minhwan a Yulhee vzali svojho syna Jae Yula do nemocnice na očkovanie.

Jae Yul plakal veľmi krátko asi päť sekúnd a potom prestal. Keď to doktor videl, poznamenal: 'Dieťa veľa neplače.' Minhwan vo svojom rozhovore hrdo uviedol: „Neviem, koho sleduje, ale dostal strelu ako muž. Prinútilo ma to myslieť si, že ide po mne.“Minhwan a Yulhee potom zamierili do nákupného centra kúpiť nové oblečenie pre Jae Yul. Po zakúpení roztomilej bundy sa prešli po obchodnom centre. Yulhee sa usmiala, keď videla vystavené krásne dámske oblečenie a zamierila do obchodu, aby sa poobzerala. Počas rozhovoru Minhwan vysvetlil: „Po narodení dieťaťa sme nemohli ísť von. Nemohli sme ísť na rande, ale potešilo ma, keď som videl Yulhee šťastnú.'

'Je to zvláštne mať na sebe šaty prvýkrát po chvíli po tom, čo si obliekla len pohodlné oblečenie,' povedala Yulhee. Minhwan nemohol spustiť oči zo svojej manželky a povedal jej, že vyzerá naozaj pekne.

Jae Yul sa však práve v tejto chvíli vykakal do plienky a nakupovanie sa skončilo. Pár si uvedomil, že si zabudli priniesť plienky a Minhwan vybehol na trh do nákupného centra, aby nejaké hľadal.

Keď Yulhee a dieťa čakali asi 20 minút, Minhwan sa vrátil s krabicou plienok. Vysvetlil, že trh ich nepredáva jednotlivo a že si musel kúpiť celú škatuľu.

Člen FTISLAND vymenil Jae Yulovi plienku a rodina zamierila do kaviarne, aby si vychutnala dezert. Počas jedenia koláča Yulhee povedala: „Mám pocit, akoby sme boli na rande prvýkrát po dlhom čase. Presne ako keď sme spolu chodili.'

Jae Yul potom začal plakať a manželia hľadali miesto, kde by mohli umyť jeho fľašu, aby mu dali dojčenskú výživu. Nakoniec sa manželia vrátili domov vyčerpaní z celodenného výletu.

zdroj ( 1 ) ( dva )