Minhwan a Yulhee z FTISLANDU odhaľujú svoj život rodičov, hovoria o možnosti druhého dieťaťa

 Minhwan a Yulhee z FTISLANDU odhaľujú svoj život rodičov, hovoria o možnosti druhého dieťaťa

Minhwan z FTISLAND a bývalá členka LABOUM Yulhee sa prvýkrát objavili v relácii „Mr. House Husband“ 5. decembra, čím otvorili svoj domov a manželský život verejnosti.

Tí dvaja hovorili o víchrici prechodu od idolov k rodičom, Minhwan povedal: „Veľa som premýšľal o tom, či ja alebo naše dieťa budeme držať Yulhee späť v jej živote, ak by som jej aj v mladom veku bránil skúsenosti a rast.' Yulhee mala tiež obavy. 'Obával som sa, že ľudia nebudú milo vnímať naše randenie, predmanželské tehotenstvo a manželstvo, pretože sme ich museli odhaliť v rovnakom čase.'

Minhwan povedal: „Myslím, že Yulhee sa kvôli mne a dieťaťu musela veľa báť, takže jej chcem pomôcť viac, aj keď je to len trochu.Dieťa Minhwana a Yulhee, Jaeyul, prezývaný „Jjangi“, má len šesť mesiacov a pár stále zisťuje rodičovský koncert, hoci Minhwan povedal, že teraz má pocit, že na to má chuť.

Po uspatí Jaeyula sa pár posadil na neskoré nočné občerstvenie a Minhwan sa Yulhee spýtal, či chce znova pracovať. Yulhee povedala: „Práve teraz chcem urobiť to najlepšie, čo je v mojich silách pri výchove Jjangiho. Aj keď sa oňho staráte a doma je to ako v práci. Niekedy však myslím na to, keď som pracoval, keď som bol chvíľu doma.“ Minhwan vyjadril svoju plnú podporu Yulhee a povedal, že ak niekedy niečo chce urobiť a potrebuje pre to, chce jej pomôcť urobiť to za každú cenu.

Yulhee povedala: „Som šťastná, že mám novú rodinu. Urobím všetko pre to, aby som vychoval svojho syna.' Keď Minhwan spomenul, že chce ďalšie dieťa, Yulhee povedala: „Myslím, že sa to stane, keď sa vrátite z armády.

zdroj ( 1 ) ( dva )