Moon Geun Young prvýkrát po 4 rokoch hrá v dráme

 Moon Geun Young prvýkrát po 4 rokoch hrá v dráme

Moon Geun Young sa pripravuje na návrat na malú obrazovku prvýkrát po štyroch rokoch!

27. februára spravodajský kanál Ilgan Sports oznámil, že Moon Geun Young sa objaví v pripravovanej dráme TVN „Catch the Ghost“ ako hlavná postava Yoo Ryung, ktorá sa pripojí k policajnej stanici metra Wangsimni ako detektív nováčikov, aby našla svoje nezvestné autistické dvojča. so svojimi pseudopsychickými schopnosťami priestorového vnímania.

Zdroj z jej agentúry Namoo Actors uviedol: 'Je pravda, že Moon Geung Young dostal ponuku na 'Catch the Ghost.' Momentálne to skúmame.'Vo februári 2017 bol Moon Geung Young diagnostikovaný s akútnym kompartmentovým syndrómom a po operácii si dal pauzu od aktivít. Po úplnom zotavení v minulom roku sa začala objavovať v niekoľkých varietných šou, ako napríklad „Those Who Cross the Line“ od MBC.

Ak sa rozhodne pre túto drámu, objaví sa vo svojej prvej dráme po štyroch rokoch od „ Tajomstvo dediny Achiara “ v roku 2015.

„Catch the Ghost“ je romantická investigatívna dráma o žene menom Yoo Ryung, ktorá rieši prípady s prekypujúcim zmyslom pre spravodlivosť a výnimočným priestorovým vnímaním, no vždy sa kvôli svojim unáhleným činom dostane do problémov. Stretáva sa s náčelníkom polície stanice Wangsimni, mužom, ktorý sa vyhýba prípadom a hľadá stabilitu. Po problémoch spôsobených Yoo Ryungom však vždy upratuje a má kľúč k vyriešeniu prípadov. Drámu bude režírovať producentský režisér (PD) Shin Yoon Seob z filmu “ Princ na streche “ a „ Prosím, vráťte sa, pane “ a napísali ju spisovatelia So Won a Lee Young Joo.

Začnite sledovať Moon Geun Young vo filme The Village Achiara’s Secret nižšie!

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 ) ( dva )