Moon Sang Min je plánovač so skrytou jemnou stránkou v novom Rom-Com „Svadba je nemožná“

 Moon Sang Min je plánovač so skrytou jemnou stránkou v novom Rom-Com „Svadba je nemožná“

pripravovaná dráma tvN Svadba nemožná “ zdieľa nový pohľad na Mesiac spieval min vo svojej hlavnej úlohe!

Wedding Impossible je nová romantická komédia v hlavnej úlohe Jeon Jong Seo ako Na Ah Jung, neznáma herečka, ktorá súhlasí s predstieraním manželstva so svojím mužským priateľom Lee Do Hanom ( Kim Do Wan ). Moon Sang Min sa predstaví ako mladší brat Lee Do Han Lee Ji Han, ktorý je zúfalo proti manželstvu svojho brata a je odhodlaný zabrániť tomu, aby sa tak stalo za každú cenu.

Vynaliezavý a šikovný Lee Ji Han je pekný chaebol dedič tretej generácie, ktorý je najmladším z vnukov predsedu LJ Group. Hoci Lee Ji Han vášnivo plánoval, aby sa jeho starší brat Lee Do Han stal nástupcom, ktorý zdedí skupinu LJ, všetky jeho plány sa náhle ocitnú v nebezpečenstve, keď Lee Do Han nečakane oznámi svoje plány oženiť sa. V dôsledku toho sa Lee Ji Han rozhodne zastaviť manželstvo akýmikoľvek potrebnými prostriedkami.

Keďže Moon Sang Min predtým vyjadril svoju túžbu zahrať si „mladšieho muža podobného šteňaťu v romantickej komédii“, jeho fanúšikovia sa obzvlášť tešia na to, že hviezda „The Queen's Umbrella“ prevezme úlohu mladšieho muža so skrytým mäkkým. strane.

“Wedding Impossible” bude mať premiéru 26. februára o 20:50. KST. Pozrite si upútavku na drámu tu !

Medzitým si pozrite Moon Sang Min v jeho nedávnej dráme “ Povinnosť po škole “ s titulkami nižšie:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )