Najlepší antihrdinovia v Dramalande: Výber tých, ktorí vybočujú z čiernej a bielej

  Najlepší antihrdinovia v Dramalande: Výber tých, ktorí vybočujú z čiernej a bielej

Niekedy to, čo vás prinúti vydýchnuť si, povzdychnúť si, stlačiť dlaň a držať sa okraja sedadla, nebudú hrdinstvá starého dobrého hrdinu, ale manipulácie a prekrútené spôsoby a pochybná morálka dobre napísaného. anti hrdina. Sú to postavy, ktoré často sužuje temná minulosť, bojujú za ušľachtilú vec, no boli formované svojimi skúsenosťami tak, že idú do akejkoľvek dĺžky, aby dosiahli svoje ciele. Ale za každým zlým skutkom, ktorý spáchajú, je v nich niečo, čo to vyvažuje, niečo dobré alebo aspoň dostatočne príbuzné, aby publikum pochopilo, odkiaľ pochádzajú.

Tu je niekoľko pamätných antihrdinov z dramalandu. Spoilers ahoj!

Choi Yoo Jin – „“ K2

Aj keď bola predstavená ako jeden z antagonistov príbehu, je ťažké nepodporovať Choi Yoo Jin ( Pieseň Yoon Ah ) po niekoľkých epizódach. Áno, určite použije akékoľvek dostupné prostriedky na dosiahnutie svojich cieľov a takmer sa nestará o ľudský život (okrem svojho vlastného, ​​teda), ale jej okolnosti sú vyslovene hrozné, a preto je oveľa jednoduchšie s ňou sympatizovať a chcieť vidieť jej víťazstvo nad svojimi nepriateľmi.Ako postava je oveľa komplexnejšia a všestrannejšia ako hlavná hrdinka Go Anna, ktorej čisté a nevinné správanie môže byť niekedy otravné. Ľudské bytosti sú vo svojej podstate chybné a toto je žena, ktorá si vystačí s tým, čo má. nie je dobrý človek. Ale ani ona nie je zlá, a preto sú jej vzácne chvíle ľudskosti ešte pálčivejšie.

Pozrite si „K2“:

Sledovať teraz

Kim Min Joon – “ Šialený pes

Keď sa prvýkrát objavil v prvých epizódach „Mad Dog“, Kim Min Joon ( Woo Do Hwan ) veselo ukazuje tím demonštrovaním svojej obrovskej inteligencie, vodcovských schopností, sass ... a absolútny nedostatok starostlivosti o akýkoľvek druh morálneho správania. Je to človek na misii, a ak má na jej naplnenie využiť a odhodiť ľudí, tak áno. Je zrejmé, že je to nenávisť na prvý pohľad.

Pozrite si „Mad Dog“:

Sledovať teraz

Rong Zhi – „Nedotknuteľní milenci“

Čo sa môže skrývať za týmito krásnymi črtami? To je otázka, ktorú si budete klásť takmer každú minútu, keď sledujete Rong Zhi ( Pieseň Wei Long ). Ten drobný, zhovievavý úsmev nič neprezrádza, a aj keď si myslíte, že je trochu úprimnejší, ide a kuje pikle proti svojej hlavnej dáme. Myslíte si, že sa mu začína páčiť, a už teraz hrkáte, keď vidíte, ako sa ľadovec začína topiť, len aby sa otočil a metaforicky bodol svoju nemilovanú dámu do chrbta. Čo si myslíš, Rong Zhi? Páči sa ti? robíš ty nie ? Ale ak áno, môžete prosím prestať sa snažiť pokaziť všetko, čo sa snaží dosiahnuť? Alebo viete, že s ňou neustále manipulujete? Robíte to naozaj ťažké pre vás!

Pozrite si „Nedotknuteľní milenci“:

Sledovať teraz

Lee Kang To — “ Svadobná maska

Keď útočiaci Japonci zaobchádzajú s Kórejcami ako so špinou, Lee Kang To ( Joo vyhral ) sa uchýli k drastickým prostriedkom na zabezpečenie svojej starej matky a duševne chorého brata: prepadne a pridá sa k japonskej polícii. Môže byť zradcom, ale aspoň jeho rodina bude v bezpečí. Aj keď ním tiež opovrhujú. Toto je voľba, ktorá povedie Kanga Toho na temnú, temnú cestu, na ktorej sa často pristihne, že robí presný opak toho, o čom vie, že je dobré, len aby mohol chrániť to, čo má najbližšie k srdcu.

Pozrite si „Svadobná maska“:

Sledovať teraz

Wang So – „Šarlátové srdce: Goryeo“

Nenávidený a obávaný kvôli jazve, ktorá ho znetvoruje (s láskavým dovolením jeho matky), Wang So ( Lee Joon Gi ) nikdy nepoznal lásku, či už romantickú alebo rodinnú. Jeho minulosť ho za pochmúrnych okolností poslala preč z paláca a urobila ho tak trochu drsným, že sa už ani nepokúsi nikoho osloviť a od tých, ktorí ho obklopujú, neočakáva nič iné, len to najhoršie. on... a urobí čokoľvek pre tých, ktorých považuje za svojich. Aj keby to malo znamenať ich zabitie, aby sa ukončilo ich utrpenie.

Zong Yue – “ Legenda o Fuyao

Hoci vždy pôsobí pokojne a vyrovnane, práve vtedy, keď sa stretne so svojou minulosťou, Zong Yue ( Lai Yi ) kypiaca nenávisť vrie na povrch. Keď sa to stane, je takmer na nepoznanie a nie je nad manipuláciou svojej cesty k pomste. Ani jeho najbližší nie sú v bezpečí pred jeho plánmi. Počas celej drámy ho vidíme balansovať na pokraji totálneho darebáctva, a hoci nie je ani hlavnou postavou, ani druhou, jeho postava je nepochybne jednou z najkomplexnejších a najkomplexnejších v sérii.

Pozrite si „Legend of Fuyao“:

Sledovať teraz

Yeo Won – „Shine or Be Mad“

Hrdá a stále zbieraná manželka princa Wang So, Yeo Won ( Zlato Lee ) je jednou z mnohých dramatických manželiek, ktorých manželia ich nemilujú. Ale Yeo Won nespadá do známeho klišé o žiarlivej, besnej manželke. Namiesto toho, a aj keď si je dobre vedomá toho, že Wang Soove romantické záujmy sú niekde inde, stojí vzpriamene a stáva sa jeho najlepším a najmocnejším spojencom. Či už ide o vraždu, mučenie alebo vydieranie, Yeo Won sa nebojí zašpiniť si ruky, ak to znamená chrániť svojho manžela... a seba.

Pozrite si „Shine or Be Mad“:

Sledovať teraz

Poznáte ďalších antihrdinov? Koľkí si vás získali? Dajte nám vedieť v komentároch!

Dlhoročný blbecek a závislý na horkej čokoláde, karoodrámy rád sleduje a píše o drámach, fangirluje nad Tonym Starkom a padá do tumblr králičej nory. Môžete sledovať jej blúznenie Twitter a Tumblr .