Najlepšie K-Pop módne trendy Celebrity v roku 2018

  Najlepšie K-Pop módne trendy Celebrity v roku 2018

Rok 2018 sa takmer končí a keď sa obzrieme späť, môžeme povedať, že to bol pre K-pop skvelý rok. V móde aj v hudbe sa trendy neustále menia. To platí najmä v K-pope, kde môže byť dosť ťažké sledovať všetko nové. Ale práve preto je to také zábavné – nikdy skutočne neviete, čo dostanete, a núti vás to hádať. Ako vždy, nikdy nebola núdza o pestré farby a over-the-top štýly, ale verte, že existoval klasický a sofistikovaný vzhľad, ktorý udržal veci v rovnováhe. Pravdepodobne existujú stovky konceptuálnych štýlov a tém, ktoré skupiny a sóloví umelci tento rok otriasli, ale tu sú niektoré z výnimočných vzhľadov, ktoré kraľovali:

Výpisové košele

Aký lepší spôsob, ako propagovať nový singel alebo správu, ako tričko, ktoré hovorí za všetko? MOMOLAND vo svojom hudobnom videu k hitu „Boom Boom“, ktorý sa umiestnil na vrchole rebríčka, nosili názov svojej skupiny na svojich skrátených svetroch, podobne ako AOA, ktorá priniesla atmosféru roztlieskavačky v košeliach „Bingle Bangle“. Letným duchom bol Bolbbalgan4, ktorý mal na sebe košele „Cuba with Love“, ktoré sa perfektne hodili k ich piesni „Travel“. medzitým The Boyz posunuli svoju pieseň „Right here“ na inú úroveň pridaním kľúčových slov na košele, ktoré označujú ideálne črty a situácie, ktoré človek zažíva v láske: okrem iného „citlivosť“, „pokora“ a „náhoda“.

Koordinované kontrasty

Tento rok sme videli dynamické duá, ktoré boli dokonale zosynchronizované vo svojej výnimočnej tanečnej choreografii, ako aj v štýle. Styling pre NCT U's Taeyoung and Ten and TVXQ 's Yunho a Changmin boli tak jemne odlišné a podobné, že sa vďaka tomu prelínali a zároveň zdôrazňovali individualitu každého človeka.

gfycat

shimchangmn

žltá

Azda najhorúcejšou farbou roka je žltá, ktorá prekonala bežné letné asociácie a rozžiarila jesenné a zimné outfity. Túto farbu je ťažké prehliadnuť a celkovému vzhľadu dodala vzrušujúci druh energie Červený zamat , SEDEMNÁSŤ a iKON . IU tiež ukázala svoju mladistvú odvahu v celej žltej pre svoju pieseň „BBIBBI“.

weheartit

Neónová zelená

Koncom tohto roka sa neónová zelená stala horúcim trendom, možno ako evolúcia od žiarivo žltých odtieňov. Táto farba je ideálna pre výkonnostné outfity, pretože ukazuje športový a drsný imidž. Tento oslepujúci a žiariaci odtieň bolo vidieť v gugudan je „Nie ten typ“, MAMAMOO „Veterný kvet“ a (G)I-DLE spolupráca členky Jeon Soyeon na videu „Wow Thing“.

tenor

Jemné pastely a levanduľa

Pantone možno vyhlásila ultrafialovú farbu za farbu roka 2018, no najpopulárnejšou farbou, ktorá sa stala populárnejšou, je levanduľa. Je to dokonalý tón na rozjasnenie sezóny predtým, ako sa zmení na tmavé, tlmené farby. Tiež dala tisícročnej ružovej zaslúženú prestávku. Lilac bola farba výberu chlapčenských skupín Chceš jednu , SHINee a GOT7 , čím vynikli ich chlapčenské pôvaby. Svetlé, osviežujúce farby sú príjemné pre oči a IZ*ONE sa pri fotení obalu bundy „La Vie en Rose“ vyšvihla do pastelových farieb, čím podčiarkla ich ženský koncept a mladistvú žiaru.

Potlač šatky

Stretávajúce sa výtlačky a obrázky v luxusnom zlate, vzoroch inšpirovaných zvieratami a čiernej farbe Sunmi , EXID a CLC výkonné oblečenie, ktoré dodáva ich vzhľadu nádych vintage.

Pattern Play

Spleť výtlačkov a zmes textúr dodali „egotistickým“ štýlom MAMAMOO boho atmosféru a zaujímavý, tajomný vzhľad propagácií (G)I-DLE pre „Hann“. Miešanie, kontrast farieb a pohyb ich odevov dodal ich tanečným choreografiám extra šmrnc a vzrušenie na pódiu.

Maximalistické obleky

Preč (zatiaľ) sú elegantné klasické obleky na mieru a viacfarebné, vzorované a over-the-top vzhľady. BTS a Super junior 's predstavuje dramatický vzhľad a ešte väčší dosah. Kreatívne potlače vytvárajú celkový rozmarný a umelecký efekt, no na tomto trende je fascinujúci to, že stále vyzerá súdržne, keď sa nosí ako skupina.

weheartit

Plaids and Stripes

Plaid bol obrovským trendom po celý rok a dokonca aj predtým, ale videli sme veľa jeho mutácií v preppy alebo dokonca drsných, športových štýloch od Sen NCT , Weki Meki , Seulgi a DVAKRÁT . V megahite skupiny PENTAGON „Shine“ mala skupina oblečenú novú školskú chlapčenskú uniformu, keď k tomu pridali pletené vesty a pruhy plus delikventný prístup k ich vzhľadu. Šedé a hnedé kárové obleky sú tiež všadeprítomné na mnohých fotografiách v časopisoch a na vzhľade mimo služby, ako je vidieť od Sunmi, Jinyoung , Krystal , Doyeon a Dobre .

Amino aplikácie

Peek-a-boo nohavice

Sú to šortky alebo nohavice? Alebo trochu z oboch? Tento hybrid bol tento rok obrovský vďaka svojmu jedinečnému strihu a iba Seulgi, Chungha , Jennie a Lisa mohol to vytiahnuť dokonale.

„Škaredé tenisky“

Tento robustný pár, nazývaný aj „ocko tenisky“, je teraz považovaný za cool. V skutočnosti ho všetky „it girls“ nosia so všetkými druhmi vzhľadu, či už ide o šaty alebo neformálne pouličné štýly. HyunA je veľkou fanúšičkou tohto trendu, pretože ju možno vidieť, ako zverejňuje fotky svojej kolekcie na Instagrame a nosí ju všade, kam ide. Niektorí ľudia ho môžu považovať za škaredý kvôli jeho krikľavým, zakriveným líniám, neónom a príliš veľkému dizajnu, ale ak existuje dôvod, prečo je hitom, je to preto, že na jeho fungovanie je potrebná guráž a sebadôvera.

Vysoké čižmy po stehnách

Na rozdiel od ockových tenisiek, vďaka ktorým vyzerá čokoľvek športovo, vďaka vysokým čižmám po stehnách bude každý outfit vyzerať neuveriteľne šik, rovnako ako vyvýšený. Tiffany biely outfit. A kto by mohol zabudnúť na Lisin najväčší štartovací moment v „DDU-DU DDU-DU“?

weheartit

Veľké náušnice

Statement náušnice boli doslova veľké v lete a pred jeseňou, ako je vidieť z Yuri Pútavý vzhľad skladby „Into You“, pikantná skladba „Power Up“ od Red Velvet a letný hit „Dance the Night Away“ od TWICE.

Jednodielne plavky

Keď už hovoríme o lete, nebolo by úplné bez svojej kráľovnej, Hyolyn , ktorá rozvlnila jednodielny oblek v celej svojej sexi, sebavedomej a mocnej kráse.

oslňujúci

Telový oblek

Dokonalý strih body Dobre a Lia Kim ako rukavica — doslova. Tento trend ukazuje líniu ich tela a robí ich pohyby pri tanci viac zdôraznené.

Priehľadné detaily a sieťované pančuchy

Kedykoľvek sa dievčenské skupiny rozhodnú pre drsnejší koncept, názov hry je vždy čierna, čipka a čisté detaily. Red Velvet umocnili svoj vzhľad „Bad Boy“ sieťovanými pančuchovými nohavicami, zatiaľ čo Oh!GG a Sana od TWICE dokonale zapadajú do zmesi silnej a jemnej atmosféry čistého vzhľadu.

Vysoký lesk

Retro inšpirované piesne vyžadujú disco gule a flitre, a to bola téma pre lesklé a očarujúce outfity Sunmi, BoA a Yubin. GFRIEND šli za snovým žiarivým pohľadom na ich propagačné akcie „Time for the Moon Night“. BLACKPINK medzitým na pódiu vždy žiaria a to je ešte vylepšené ich zodpovedajúcimi flitrami a štýlmi zdobenými šperkami.

Gucci Craze

Gucci bola vždy dobre etablovaná a legendárna značka, no tento rok, ako aj minulý, sme videli niekoľko idolov, ako napr. Sehun , Kedy , Jennie, kľúč , a BTS uprednostňuje svoje charakteristické monogramové kusy. Mnohí kórejskí umelci sa stali ambasádormi a stálicami v prvých radoch značky, pretože dokázali, že každý kúsok vyletí z regálov. Zdá sa, že popularita Gucci tu zostane, ale budeme sa tešiť na ďalší dizajnérsky tovar, ktorý zasiahne radary K-popových hviezd.

Ahoj Soompiers! Ktorý z týchto trendov je váš najobľúbenejší pre tento rok? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

DianneP_Kim je anglický časopis a online redaktor a stylista so sídlom v Južnej Kórei. Sledujte jej dobrodružstvá v Kórei na instagram.com/dianne_panda.